reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Natalia a próbowałas czopki homeopatyczne VIBURCOL na stany niepokoju u niemowlat przy bolesnym ząbkowaniu?
Paula basen dla niemowląt to moje marzenie Niestety narazie na marzeniach sie to kończy Jak już pisałam w mojej dziurze zwanej Częstochową nie ma takiego basenu ::) :-[
 
reklama
w mojej dziurze zwanej Elblag tez nie ma takiego basenu :mad:
Wandzik i Natalka wracac szybciorem do zdrowka :-[

WSZYSTKIM CZTEROMIESIECZNIAKOM PLYNACEGO JAK Z KRANU MLECZKA I BLOGIEJ BEZTROSKI - SPOZNIONE ZYCZENIA OD JOEEY I ADUNI

ide nasycic sie zdjeciami z baseniku :) , ktory nie jest mi dany buuuuuuuuu
 
agnes.kol pisze:
Paula super, że małej podobało się na baseniku, zaraz ide obejrzec fotki ;) co do męża to wyżal się, zawsze lepiej się wygadać, a my lubimy słuchać ;D ;D
Agnes "małej" hihihi nie wiedziałam że mam córeczkę  ;) a co do męża to juz się pogodziliśmy i nie ma co do tego wracać, ale dzięki za dobre chęci :) jedyny porzytek z tego wszystkiego to taki, że jak wrócilismy z basenu to było posprzątane i obiadek się już gotował  ;D

Natalia to wklej chociaż te co masz z przed basenu :)

aOla, Joeey szkoda, że nie macie mozliwości pójść na basen bo to naparwde coś wspaniałego, jak widziałam jak mój Aniołek przebierał nózkami w wodzie...po prostu cudny widok  :laugh: pływał jak żabka  :laugh:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CZTEROMIESIĘCZNIAKÓW!!!
 
Cyprys tez ma taka grzechotke tylko w innych kolorkach.
joeey pieknie adusia wygladala na chrzcinach,ogolnie zawsze pieknie wyglada :)
agnes to wpadnij do mnie bo mi tez sie nudzi ;)
Paula super foteczki z baseniku,juz tez bym chciala isc. I co doczepili sie do stroju ??? musialas bronic sie moim zdjeciem ;D

A dzis rano odczytalam smsa od mojej kolezanki ze wczoraj o 22.40 urodzila synka,strasznie sie ciesze i caly dzien przypominam sobie swoj porod i ciaze i to jest tak piekne wspomnienie ze az chce sie produkowac jeszcze jedno :)
W ogole chyba jakies łatwiutkie porody ostatnio sa bo ona w 2 godziny byla po i mowi ze bolalo ale nie az tak bardzo :D

To co laseczki zapisujeny sie na styczniowki albo lutowki :D
 
aOla dzięki, nie wiedziałam o nich. Zakupię je, bo jak tak dalej będzie to nie przeżyję tego ząbkowania. ::)

Paula wklejałam tydzień temu. Teraz mam chyba tylko 1 w wodzie, a nie w wodzie wyglądam jak hipopotam więc wolę nie wklejać. Wkleję przy najbliższej okazji.

Laski, ratujcie, do tego wszystkiego (katar, gardło) jeszcze mi sraczka doszła. :-[ :-[ :-[ Biegam co 10 minut dosłownie. Tomek wziął na jutro urlop, żeby z małą poechać na rehabilitację. Potem przyjedzie teściowa i zajmie się Ingusią a Tomek pojedzie z Szelmą do weterynarza na rtg. Biedna psinka leży cały dzień bez ruchu, nie je, nie pije i ledwo dycha. :-[
Najgorsze jest to, ze w tym tygodniu mam zapierdziel na maxa, bo odrabiam korki, które będą po świętach - chcę pojechać do Olsztyna na cały tydzień.
 
oj Natalia, ale macie normalnie zawrot glowy !!!! Szok poprostu :( Ja juz zostalam sama i musze sama se jakos radzic, no ale co zrobic :( Dam rade. Dzis juz nie mam temperaturki, ale kardlo troche mnie boli - tak gleboko... i mam kaszel taki suchy i bolesny dostyc - ale tez tylko gleboko... No ale nic, musze sie trzymac... Wczoraj mialam punkt kulminacyjny chyba - 39 stopni i prawie majaki hehehe :) ale juz jest dosyc dobrze :) wcinam tabletki na gardlo i holsy - dzialaja jak tabletki, a nie szkoda ;D ;D ;D a tabletki oczywiscie homeopatyczne :p

aaa...i chcialam jeszcze pochwalic Paulinke - odkad sczaila przewracanie sie z brzuszka na plecki, to ciagle to robi ;)

No i najwazniejsze:

Najserdeczniejsze zyczonka dla wszystkich maluszkow, ktore ukonczyly 4 miesiace :)
 
reklama
Do góry