reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

witam ja ze styczniowek 2006:) mam pytanko dla dzeci ktore poszli do zlobka czy zrobiliscie jakis dodatkowe sczepienia przed zlobkeim i czy to dziala????

chodzi mi o zoltaczke pokarmowa typu A, pneumokoki itd co tam jeszcze wystepuje w duzych skupiskach dzieci?

Pozdrawiam:)
Aniolekk i Igorekk
 
reklama
witaj!

moja niunia nie chodzi do przedszkola/zzlobka ale ja bym na twoim miejscu zaszczepiła na pneumokoki bo to podobno popularna bakteria wśród dzieciów i potencjalnie niebezpieczna.

pozd!!!!
 
witaj Aniołekk
Moja Agacia od września "żłobkuje" w takim malym 8-dzieciaczkowym żłobeczku. Mam zamiar (juz dość długo) zaszczepić Małą na neumokoki własnie i pewnie fundniemy sobie jeszcze ospę. Niestety od wrzesnia walczymy z katarem (którego jeszcze nikt nie potrafi nam zadiagnozować, a najpewniej okaże sie alergicznym) i odwlekamy te "przyjemności", ale jak tylko bedzie można to zapodamy sobie te własnie dodatkowe szczepionki.
Poza tym katarkiem to trzymamy się dzielnie i w zasadzie prawie nic nas nie dopada, w ogóle dość niewiele tamte dzieciaczki chorują. A żłobeczek bardzo polecamy (choć chyba już teraz wolę, zeby chodziła do takiego małego (niestety droższego), niż do państwowego dużego)
Uściski dla Igorka!
 
:) my do zlobka idiemy az za rowny miesiac ale powoli boje sie jetesm twarda mowie ez to dla jego dobra...

moje dzecko -chodzi od 9 miesica
rozraniak jakich malo... ja za nim przez caly dzen nie nadazam wszystko rozkreca odkreca zakreca nie potrafi usiedziec ani 5 sekund w jednymmiejscu boje soe ze pani po 1 dniu oddadza nam go z powrotem i zrobia zakaz wstepu bo on im zlobek rozbierze:)

dzieki za odpowiedz:)
luty 2007 MAM JUZ ROCZEK
tu jest moj zbój
 
Czesc mamusie grudniowe '2005 nie zagladam juz wcale na to ani inne forum bo brak czasu. W miniony weekend robilm porzadki w szafie i nareszcie wystawilam wszystkie zalegajace ciuchy na allegro. JEST TEGO MNOSTWO!!! A to dopiero polowa! ;-)
Chcialam Was zaprosic na moje aukcje na allegro - wystawilam tam mnostwo pieknych rzeczy - glownie nowiutkich, ktore dostalam w prezencie i albo mi sie nie spodobaly (pamietacie moja awersje do rozu.... )albo sie nie wstrzelily w pore roku/rozmiar wiec nigdy nie zostaly zalozone.

rzeczy tylko z Anglii i USA. Rozmiary od 3 m-cy do 2 lat! :-)

Mothercare, Carter's i inne.

Dorzucil sie do aukcji moj chlop rowniez wiec moze i dla Waszych Panow cos sie znajdzie. Tez markowe ciuchy (Boss, Calvin Klein, Burton, Zara) ale te juz uzywane.

Oto link:

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

Serdecznie zapraszam !!!

Pozdrawiam!
Paulina
 
Hej Pamcia :-)

No tak, awersję do różu to ja pamiętam i do kaczek na piżamce też :-D:-D:-D
Ale powiedz co jest nie tak z tą zieloną sukienką :confused: Też Ci się nie podoba, czy rozmiarowo nie będzie dobra, bo mnie się bardzo podoba :-)

Pozdrówka.
 
hihihihihihihihi - ja zapraszam - Sorbek sama dolączylas jakos pozniej wiec nie gadaj :tak::tak:


A będę gadać bo takie mam zdanie i już :angry::angry::angry::-D:-D:-D


wtedy co ja doł.aczyłam watek był otwarty to było co innego tu każdy moze wejść a na zamknięty ty juz co innego - no nic nie poradze ze mam takie zdnaie bo tych wczesniejszych postach miłych inaczej
 
reklama
Witamy !!!!! Majeczka urodziła się 05 grudnia!!!
chodzi do żłobka...i nie szczepiliśmy jej na żadne dodatkowe choróbska!!!

Jest zdrowa jak RYDZ!!!!
 
Do góry