reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Cześć dziewczynki,
normalnie jestem na lutówkach ale dziś pozwoliłam sobie wpaść do was z ogromną prośbą :laugh:.

Osoby, które wypełniały w szpitalu ankietę powinny otrzymać do domku pakiet OVITA NUTRICIA (około drugiego miesiąca życia dzieciaczka).

Czy mozecie mi napisać co było w tym pakiecie?

WIELKIE DZIĘKI
 
oto nowosc z naszego malzenstwa,pawel sie obrazil,bo hania zachorowala.bo to moja wina,bo ja znia poszlam na dwor,do domu.przeciez wszyscy gdzies chodzą.Wkurwia mnie mnie zamiast mnie wspierac,mam go dosc!

A hania miala niewinna sapke ktora pzerodzila sie w kaszel i zalalo oskrzela.A dopiero miesiac temu byla chora!normalnie chce mi sie wyyyc!!!
 
o! sorki Magduś, jakos się wcięłam..
Kurcze u nas wszystkie znajome dzieciaki też chore :mad:. Niestety katar zaraz przeradza się w kaszel (bo spływa), a stąd droga do zapalenia oskrzeli już krótka... Jak Maja była mniejsza też to przerabiałam...
A meżowi miejmy nadzieję przejdą fochy .. Oni tacy są czasem beznadzieni. Moim zdaniem jak nie potrafią sobie z czymś poradzić (np. choroba dziecka) i z tej bezsilności zwalają winę na nas.. ciekawe, że wtedy im lepiej ? trzeba zachować stoicki spokój i tyle... (chociaż spróbować :p).
 
Klusia - ale super corcia ;D ;D ;D superasne zjecie ;D ;D ;D ja wypelnialam jakies tam ankiety, ale nhie pamietam jakie i narazie jeszcze nic do mnie nie przyszlo :( buuuu

a my po dluuuugim prawie 3-godzinnym spacerku jestesmy... wybralysmy sie na niego z pewna bydgoszczanka z forum, ale nie z grudnia.... a my, bydgoskie grudnioweczki kiedy sie w koncu spotkamy ??? moze na przyszly tydzien cos uda nam sie wymyslec ???
 
My juz po spacerku :) a słonko nadal świeci :)
Teraz czekamy na przyjazd babci, powinna być za godzine.
Także życzymy wszystkim miłego weekendu :) Buziaczki dla wszystkich Maluszków ode mnie i od Kacperka :-* :-* :-*
 
do mnie tez nic nie doszło a tyle tego po wypełniałam w szpitalu :p chyba te głupie położne moje kartki powyrzucały bo niezbyt mnie lubił (czasami "coś" od nich chciałam i nie mogły posiedzieć)

my tez po spacerku
 
My już po wizycie u lekarki.
Okazało się że moje dziecko zdrowe jak rybka :laugh: gardełko idealne, płucka czyściutkie,przybyła książkowo ze wszystkim jest na 50-tym centylu.Waga 5570
Powiedziała mi że jestem przewrażliwiona, trzeci raz od urodzenia się Julki jestem u niej z wymyślonym katarem i któregoś dnia zarazi się od jakiegoś chorego dzieciaczka w poczekalni.
Magduś teraz jest epidemia zapalenia płuc i oskrzeli tak mi mówiła właśnie dzisiaj P.doktor.Bardzo dużo dzieci teraz choruje :(.
W szpitalu wypełniałam trzy ankiety ale od razu dostałam trzy paczki.Były tam próbki produktów,gazety,jakieś ulotki reklamowe,jednym słowem śmieci.
Klusia masz śliczną córcię.
 
reklama
Jestem w szoku! Moja córeczka śpi od 14.00!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ;D ;D ;D

Szkoda, że tu tak pusto.  :-[ Zawsze tak jest jak ja mam akurat czas.  :mad: ;)

Mam pytanie - czy nie wiecie może czy można prowadzić działalność gospodarczą będąc na wychowawczym? Jak wygląda wtedy opłacanie ZUS-u? A jak nie wiecie to może wiecie gdzie można szukać tej informacji?

Teściowa dziś pojechała o 10.00 rano. Yuhuuuu!  :laugh: A przed 20.00 przyjeżdża Tomek z nowym pomysłem na mieszkanko.  ::)
 
Do góry