reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

jestem nadrabolam i nie wiem co napisac  :(
jestem ciekawa co tam wiolus zalatwila...
Natalia przegrzeczne masz dziecko !
ziemzia rany krwotok ??? to napewno z przemeczenia  :-[ dziekuje za info o zywieniu - ja jeszcze ze swoja lekarz nie rozmawialam ale w przyszlym tyg bede sie konsultowac  :) no i zycze zeby Miska za duzo nie plakala przy odstawianiu gaspridu  :-[
zdanka fajnie masz z tym basenem  ;) a kolczyki kuszace - moze i ja sie zdecyduje  :)
a ja dzis pozyczylam kojec od kolezanki - Ada siedzi w nim jak za kare - wiezienie  :laugh:
to tyle, lece robic risotto  ;D
 
reklama

Ziemziku ucałowania dla Miśki żeby jak najmniej się nacierpiała biedactwo no aż człowiek by chciał sam jakoś pomóc a tu nic zrobić za bardzo nie można.... ale będzie dobrze musi być...

A krwotok pewnie z przemęczenia i nerwów i ty taka chudzinka to też szybciej o coś takiego ja w ciazy bardzo czesto mialam....no i teraz nawet czasem przy zmianach pogody czy cisnienia mi sie zdaza

no i własnie ciekawe co u Wiolci

Natalia to strasznie ciekawam jak w nowym imag-u będziesz się prezentowac mam nadzieje że sie pochwalisz ;)

Klucha heheheh no na bank jakiś aizchaimer albo miażdzyca.... ale nie przejmuj się nie tylko tobie się zdaża rodziców jakoś przeproś ładnie zaproś na obiadek czy coś w tym stylu i niech wybaczą bo każdemu może się zażyć ;) ::) :laugh:
 
Cześć dziewczynki

Uff przebrnełam przez wszystkie posty :p :)

Wiolus kochanie trzymaj się, bedzie dobrze :) Zrób tak jak dziewczyny ci radzą skonsultuj sie z innym lekarzem, bo jeden drugiemu jest nierówny ;) Masz kochane dziecko i to jest najwazniejsze. a co do słuzby zdrowia to zostawie bez komenta :mad: :mad: w tym kraju jak niepójdziesz prywatnie to maja cię w d... to pocholere płacimy składki :mad: :mad:

Nathalie gratuluje nowej posady i oczywiście grzecznego dziecka-ty chyba aniołka masz w domu ;) I oczywiście pokaz się nam w nowej fryzurce ;) :D

Ketsa o co chodzi z tymi kartkami, ja tez chcę!!!! co mam ci podać?? :p

Kamila bądź silna i nie daj sie synowi, pokaz mu kto tu rządzi ;) ;D a tak na serio to masz cięzko, moja mała tez czasem rozrabia, ale potrafi się sama zabawić ;) jeszcze nigdy mnie nie uszczypneła :p ale pewnie dała bym jej po lapach, zreszta jak powiem że niewolno to kuma o co chodzi ;) Trzymaj sie i nie daj się ;)
 

Kurcze no to nie wiem czemu maile nie podochodziły Zdanka i do ciebie i do Agnes też wysyłałam nawet mam na poczcie w wysłanych.....wysyłałam na te adresy które podawałyście do listy kontaktów którą Paula robiła.

Ale nie ważne POWTARZAM że chodzi o to żeby porozsyłać sobie nawzajem naszym dzieciaką na pamiątkę karteczki na pierwsze urodzinki.
I z tego tytułu bardzo prosze przesłać do mnie na priva pełny adres i nazwisko (bo nazwiska nie od każdej dostałam ale to będe się upominać indywidualnie)


Joeey z czym to risotto ...? pytam bo ostatnio zasmakowałam jak Marco zrobił nam po prostu ryż z kurkami.....pychota i muszę robić częściej :p ;)
 
ketsa risotto z kurczakiem, groszkiem, pieczarkami, cebulka zapiekane z sosem pomidorowym i zasypane serem !! zaraz wyjmujemy z pieca - jest ogromne a nie mamy dzis gosci wiec jutro caly dzien bedziemy jedli :laugh: a dzis do tego butelka winka i musze zabawiac meza ! milego wieczoru !
 
cześc dziewczynki!
nie nadrabiam bo nie mam szans, brak czasu... :( :( :(
postaram sie moze w sobote cos napisać co u nas słychać bo w ciągu tygodnia nie ma mowy, jak juz wracam z pracy to jestem tylko dla Iduśki, która niestety nie jest cygańskim dzieckiem ;D ;D ;D i widze ze jak na razie z kazdym dniem coraz gorzej znosi rozstania ze mną :(

a moze ktoras wie dlaczego musze tu wchodzic okrężną drogą bo z zakładek mi wyskakuje ze strona nie istnieje lub nie mam do niej dostępu ??? ??? :mad: :mad:

buziaczki dla Was wszystkich, nie zapomnijcie o nas :( ;) :laugh:
 

Agnes proszę o podanie adresu domowego żeby można było wysłać zwykłą kartkę pocztową (a przypomnienia wysyłałam na maile ) i podanie tego adresu zamieszkania inaczej nie da się zrobić niż mailowo (albo prywatą wiadomością na BB) ....o rany już nie wiem czy jasno się wyrażam ale już inaczej nie wiem jak....... 8) 8) 8) ::) ::) ::) 8) 8)

Joeey no brzmi fajnie ale coś skomplikowanie to wrzuć nam może przepisik na "przepisy" ;)
 
reklama

Gochna nie zapominamy nie zapominamy!!
nie wiem dlaczego okrężną drogą musisz....ja wchodze normalnie jak zwykle przez zakładkę w ulubionych...
A jak tam Iduś zdrowa? no a musi być bardzo przywiązana do mamusi skoro tak źle znosi twój powrót do pracy...ale może trzeba to przeczekać ...bo początki zawsze są trudne..... albo tatuś niech się bardziej stara ;D :p....
 
Do góry