reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

No Grzechotka tak to jest...
U mnie w sklepie paczka 46 Pampersów rozmiar 5 kosztuje 45zł!!!
1zł za sztukę pieluchy! To jakieś chore jest... :szok::szok::szok:
I jeszcze grosiki dają na taką akcję... Dobrze że wogóle coś dają.:shocked2::blink:

Kasia po cichutku trzymam kciuki!!! :-)

Grzechotka odstaw tą kaszkę... Może Kubusiowi nie pasuje ona... U nas tylko BoboVita. :-):tak:;-)
 
reklama
Grzechotko tak to jest z tymi akcjami charytatywnymi. Ja kiedyś miałam propozycję sprzedawania kalendarzy specjalnie wyprodukowanych dla zebrania pieniędzy na domy dziecka. Kalendarz kosztował 10 zł. Wiecie ile z tego szło na domy dziecka? 1 zł. Reszta na firmę organizującą akcję.:-:)-:)-:)-( Niestety takie są realia.
 
no niestety
ale teraz w realu jest promocja 108 sztuk pieluch różne rozmiary za 65 zł opłaca się szczególnie jak tutaj 49 zł za 72 sztuki

paula a czemu az 5 przecież spokojnie 4 na nią wejdą a tańsze są niż 5

kaszke nestle juz odstawiam i wracam do bobovity
 
Witam dziewczynki!
ja tylko na chwile bo zaraz spadam do szkoly :) cuudoownie!!
paula przenies sie do mnie!! u mnie tanie pampersy :) a swoja droga to wlasnie to jest straszne ze w malej miejscowosci gdzie ludzie mniej z reguly zarabiaja wszystkie ceny sa wyzsze bo nie ma konkurencji wystarczajacej. smutne to...
heheheh o kurcze wlasnie na tvn24 widzialam przed chwila mopsa ktory mowi I love you :)
grzechotka ja uwazam ze dobre i to ze wogole cos daja. z drugiej strony pomysl ile to jest kasy globalnie. my tez sie staramy wspierac takie akcje np zawsze kupujemy wode z ktorej kasa idzie na studnie afryce. chcialam tez zaadoptowac zebre z pobliskiego zoo ale juz nie bylo wolnych. byly tylko jakies pelikany a ja nie przepadam za ptakami :)
wygoncie mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
no wiesz stefka to jakis zwierzęcy rasizm jak chcesz wspierać to niezależnie od rasy i gatunku:-D

i ja nie mówię że źle dobrze że robi sie takie akcje ale 5 centów to lekka przesada
 
WITAMY!!!
U nas nocka z 1 pobudką :tak:małemu się pić chciało bo ciepło i zaraz zasnął:tak:a pogoda od samego rana pada deszcz i nie widać przejaśnienia narazie:tak::tak:
GRZECHOTKA zgadzam się 5centów to mało a my płacimy duże pieniądze no ale ktoś musi jeszcze zarobić po drodze:wściekła/y::tak:
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA MARCELKA NA 7MIESIĘCY DUŻO UŚMIECHU
 

Załączniki

  • moj_torcik_g.gif
    moj_torcik_g.gif
    51,6 KB · Wyświetleń: 38
STEFANKA a czemu wypraszasz sobie lachona?//// cos ty taka ???? jakas?????
no ja nie wiem co ci dolega:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Cześć dziewczyny!!
Witam wszystkich po tak długiej przerwie. Na początek przepraszam że zniknęłam tak bez słowa na 2 tygodnie. Zanim jednak powiem co się stało to chciałabym złożyć wszystkim zaległe życzonka.WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SZKRABIKI !!!!!
My niestety trochę mieliśmy problemów zdrowotnych. Mały po zabiegu, a raczej po intubacji nabawił się zapalenia oskrzeli a stąd już tylko krok do zapalenia płuc i niestety też się okazało że ma. 2 tygodnie temu dostaliśmy się do szpitala i dopiero dziś nas puścili. Normalnie koszmar. Na razie jest wszystko dobrze a co będzie dalej to się okaże.
Na razie to tyle. Teraz mam nadzieję że już będę z Wami na bieżąco.
Kochane jak tam Oliś po operacji?? Cały czas o nim myślałam.
CAŁUSKI moje kochane!!
 
Witaj Basiu. Biedne to wasze maleństwo. Mam nadzieję, e to jublemów zdrowotnych. A jeśli chodzi o Olisia to jest już w domu ze zdrowym serduszkiem:tak::tak::tak: Operacja przebiegła pomyślnie bez komplikacji dzięki Bogu.
 
reklama
Basiu mój Kuba też juz przeswzedł zapalenie płuc jak miał 1,5 miesiaća trafiliśmy na miesiąc do szpitala ale od tamtej pory na szczeście tylko jedno przeziebienie i jest zdrowy będzie dobrze i tak was krótko trzymali obowiązkowe dwa tygodnie to dobrze znaczy że Alex szybko zdrowiał i wyzdrowiał:-D
 
Do góry