reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

hejka
witamy sie i my wieczorem, caly czas jestesmy na walizkach ale stwierdzam ze jak jest nam pisane zginac w trzesieniu ziemi to i tak zginiemy a jak nie to bedziemy zyc, nie mam juz sily sie bac jestem wykonczona z niewyspania

weroniczka super fotka na NK:tak::tak::tak:
 
reklama
mój szkodnik niedawno wrócił z dworu-wyglądał jak murzyn!!!!-takie miał rączki czarne i bużkę.
teraz kąpie się z tatą.
ja ogarnęłam domek-jeszcze jutro upiekę rogaliki i zajączki i już można powiedzieć że wszystko prawie gotowe-a...no i my jutro jajka malujemy-bo w sobotę rano po śniadaniu już wyruszamy.

Grxechotko-fajnie że fura Kubusia już do Was dotarła.
Paula-co u Was?
Stefanka-a Ty gdzie?
 
Hej:)

Obiecałam zajrzeć, więc jestem ... i lecę;-) ... bo jutro jeszcze do pracy trza wstać:wściekła/y:.

Buźka:)

Ps. Ewedja szczerze Wam współczuję tego napięcia:-( ... to naprawdę straszne co się na tym świecie dzieje:szok:. Trzymajcie się:)
 
hej ale tu pustki ostatnio, gdzie Wy sie podziewacie :szok::szok:

dzieki dziewczyny, caly dzien bylismy wszyscy w szoku, lekarze podejrzewaja ze mial zawal :szok: a przeciez lezal na zapalenie pluc, maja zdecydowac czy chca sekcje zwlok bo nie wiadomo czemu do konca co mu bylo. Najgorsze ze pogrzeb dopiero po swietach :no::no::no:

nie nadrobie wybaczcie ale nie dam rady, padnieta jestem, w pracy kupe roboty, nie bylo jeszcze kirowniczki i musialam na narade pojsc :eek::eek:, i jeszcze ta smierc kolezank meza.
Poza tym R odebral dzis witryne ktora zamawialam i ja mylam i ustawialam szklo.

A gdzie jest Kacha i Stefanka ????? halo laski, meldowac sie :tak:

Ewedja wspolczuje, oby juz najgorsze bylo za Wami


dobrej nocki zycze, ja chyba wymiekam
 
Ostatnia edycja:
jutrzenka współczuję koleżance :-( straszne! jeszcze święta :-( ja nie miałabym siły i ochoty świętować... jak? :-(

zakupy zrobione... jutro tylko pieczywo, wędlina i warzywa
 
Ja przeczytałam ale wybaczcie, nie odpiszę bo nie mam siły... Znów 3x Pasemka...
9 godzin pracy i padam... jeszcze @... :confused2: o tak wyglądam.... :-D:-D:-D

No może coś wyklikam...

Asia Fifi boski na zdjęciu... :-D:-D:-D

Kasiamaj u nas ok... duużo pracy... ;-):tak:

Ewedja... trzymajcie się :tak:;-)

Sylwia zdrówka... ;-) i fajnie że zlot się udał :tak::-)

Viki dostałam dziś książkę....:tak: poczytałam tak na wyrywki i powiem Ci... masz łeb... :-D;-) będę miała dłuższą chwilkę to się skupię ;-):-) buziaki...

Weronika super pocztówka :-)

Monia cmok :-)

Dota już się zameldowałam i lecę na kąpiel... ;-):-):-D
 
reklama
Do góry