reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
hello!!
ja też padam ale mam już prawie wszystko zrobione, normalnie szok szogun się uśpił sam na dobranoce:szok::szok:
jutrzenka przykra historia:-(
paula to szybka babka jesteś;-):-D
kasia miłego wypoczynku;-):tak:
baśka witaj:tak:
ewedja ale ma cie nocki....życzę żeby to się już skończyło:tak:
viki ja też bym się w kurzyła na maksa...
magda aparat z tego wiktorka:-D
pryzybelka
pakuj się żebyś niczego nie zapomniała;-):-D
i co jeszcze....
 
Aga-zdrowia!!!:tak:
Paula-nie ma za co!!!:happy:
Joanna-dzięki wzajemnie!!!:tak:

no jeszcze wkleję Wam moje dzieło :-D:-D:-D:-D:-D-tylko się nie śmiać proszę!!!:laugh2::-p:rofl2:
przed upieczeniem.............
krliki.jpg

i po upieczeniu :laugh2::-p
krliki2.jpg
 
kaska fajne ciacha:-D:-D

a ja jak to matka żona polka dopiero robotę zakończyłam oczywiście na dzis :-):-p

wiecie co ja nigdy jeszcze żadnych świat nie robiłam i to będzie ostatni raz jeju ile to roboty:szok::-D

ręce mnie bolą takie sa spracowane więc nie bede tu trzaskać słówek za duzo
idziecie jutro z maluchami poświecić jajeczka??? ja dla kuby zrobiłam koszyczek na jedno jajko ale chyba i tak powinno by ć dla niego plastikowe heheh:-D:-D
 
oo pierwsza :))))

witam w sobotni poranek

moje chlopaki wracaja właśnie z kościoła i od mojej mamy z wałuwką ;-);-), ja swoje wyroby wyjelam i zaraz robimy pyszne sniadanko :tak::tak:

kurde u mnie zimno narazie brrrr, pojechalam po kielbaske do swieconki i do piekarni i zmarzlam, fakt ze bylo to o 8 ale nie wydaje mi sie ze jest cieplej :no:.
Mam nadzieje ze sie rozpogodzi bo cjhlopaki mieli isc na spacer a ja podlogi chcialam pomyc :tak:

Kasia brawo, zdolna jestes :tak:

Grzechotka ja juz farbowalam jajka, mimo ze mialam ciemne nie biale to sliczne wyszly :tak::tak:, ladnie zlapaly kolorek. A R poszedl z Kuba swiecic :tak:

lece szykowac sniadanko, buziaczki kobietki :tak::tak:
 
hej:-)
ja byłam dziś z Łukaszem ze święconką. Mały też miał koszyczek, ale plastikowy. Przez 20 minut (bo tyle trwało święcenie) powyrywał wszystkie plastikowe jajeczka z koszyczka, urwał barankowi chorągiewkę no i połamał rączkę koszyczka:szok::szok::szok::szok: i cały czas coś gadał a baby z przodu patrzyły się na nas i tak jakby sugerowały że powinniśmy wyjść bo inne mamy jak dzieci popłakiwały to wychodziły:crazy:. Ale je olałam i zostaliśmy, bo Łukasz nie płakał i nie marudził tylko coś tam sobie opowiadał po swojemu.

kasiamaj- fajne ciasteczka:tak::tak: z ciebie to taka artystyczna dusza:tak:
joanna- no i jak dziadek sobie dał radę z szogunem w kościele?:sorry:na pewno dobrze:tak: A jak powrót męża? Pewnie Ksawek się ucieszył, że ma tatusia w domu?
grzechotka- i co dałaś Kubusiowi jajo do koszyczka? nie zgubił go?;-):-D:-D
paula- a ty to pewnie już poobrabiana:sorry::happy:
a my nie mamy pisanek, nie było komu pomalować:no::-(
jeszcze muszę sałatkę zrobić, poodkurzać, podłogi pomyć i luzik. Ale to mi do wieczora pewnie zejdzie:baffled::eek:

miłego dzionka i wieczorka
 
reklama
witam

widzę że frekwencja dzis marna ale cóż sie dziwić same super zony szykujące święta

my dzis w zoo bylismy ale mało zwierzaków w sumie było

wesołego jajca życzę
 
Do góry