reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Tylko , ze te w ikea chyba sa wielkie bo napsane , ze dla dzieci do 2 lat.Ja kiedys kupilam takie frotte w ikea i wcale nie uzywalam bo maja gigantyczny obwod szyji:baffled:

też mam te frotte :crazy: nie dość, że jak na kark faceta, to niestety nie mają ani ceratki z tyłu, ani innego zabezpieczenia, więc całe jedzenie przesiąkło na ubranie :crazy:
 
hehe Jutrzenko o to samo pytałam dzisiaj mojej mamy :-D ale chyba nie mieła żadnego pomysłu, stwierdziła że po którymś praniu zejdą - z doświadczeń mojej siostry też tak wynika, w końcu plamy z marchewki poschodziły. Myślę że najlepiej jak najszybciej zamoczyć.
Aneczka u mnie to samo - Młody zasnął a ja zamiast szybko nadrabiać domowe zaległości to na BB :-D:rofl2:

a tak wogole to mam 45 stron do nadrobienia i mi sie nie chce tego czytac ;-)

Agnieszka no wiesz :rofl2::-):-)
 
Ewa dzieki te tez fajne, musze tylko wyciagnac mojego R do Wawy a on srednio lubi jezdzic ze mna na takie zakupy bo wie ze to zawsze pare godzin a on nie znosi lazic po sklepech :no::no::no:. Ale moze w weekend go wyciane bo do Castoramy mam potrzebe pojechac.
 
a ja mam do was takie pytanie co robicie z czkawką Kuba dosyć często po jedzeniu ma czkawkę ale za chiny nie napije się wtedy ani herbatki ani mleka ani soczku ani z piersi nie chce po jakimś czasie zaczyna go bardzo denerwować i zaczyna marudzić
a jak wy sobie radzicoie z czkawką???
 
reklama
Madzia tez bardzo czesto czka, co prawda kiedys miala regularnie 2-3 razy dziennie, teraz jej sie co pare dni przytrafia
no i niestety jedyny sposob to przeczekanie bo tez sie nie napije nic :no:


ja sliniaczki mam kupione w rossmanie i dwa takie ktore dostalam z nestle i bebilonu - wszystkie z ceratka od spodu bo bawelniane ktore kupila mi mum sa beznadziejne - przeciekaja
 
Do góry