reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Stefanka!!!! Cóż to za wyrażenie!!!!:szok:

A czy mogę się dowiedzieć co zaszło między Magdalenką a Stefanką ... bo coś doczytać się nie mogę:confused:
 
reklama
hmm co do dziewczynek to rozowy jest fajny i ja tez bym napewno cos kupowala w tym kolorze, ale jak ktos kupuje wszystko rozowe to przesada :no::no:, bo co za duzo to nie zdrow :cool2::cool2::cool2:
W sumie w sklepach jest bardzo duzo ciuszkow wlasnie w odcieniu rozu bo tak sie utarlo i takie sprzedaja.

Ale juz kupowanie wozkow, krzeselek, fotelik w rozu to juz nie dla mnie, ja wole cos neutralnego, tak samo staram sie nie kupowac kubie duzo niebieskiego tylko rozne kolory, np wozek czerwony a drugi czary z pomaranczem, krzeselko z zielonym, fotelik do samochodu tez szary z zielenia
 
hehe a teraz sie pochwale ze moja Oliwka porzuciła smoczke jak bylismy nad morzem to jakos tak raz drugi trzeci zasneła bez monia i juz jej nie dawałam i jest oki:)) och ach jaka ja to mam duza córcie

MONIA HEJ HEJ a no rozanielona hihihihihi kazda by chyba była hihihihihihi .... wiecej nie powiem :))
lece do T bo juz słysze ze se drzemke uciał:))
fotoski wkleiłam na ospowiednim miejscu zainteresowanych zapraszam:))
paaaaaaaaaaaaa
 
Monia oj tak, ona zdecydowanie jest nocnym markiem i do tego jeszcze dorosłą zgrywa bo w dzień też nie chce spac:sorry:

Jutrzenka a jaki to model rovera?? wigry3 czy bmx???:-D:-D:-D

Magda, Stefanka co tu jest grane?:confused::szok::sorry::dry:
 
Elcia cieszymy się Twoim szczęściem:happy2:. No i gratki dla Oliwki ... rosną nam dzieci, rosną:tak:
Sylwia a ja myślałam, że drugie dziecko jest grzeczniejsze .... :szok: ... to przy moim Wiktorze i jego braku zapotrzebowania na sen w okresie niemowlęctwa ... chyba nie zdecyduję się na drugie dziecko:-D ... hehe ... żartuję ...

A co do kolorów to ja nadal jestem pierd...ta na punkcie zielonego i nic na to nie poradzę;-):-D
 
Ostatnia edycja:
monia ja tylko cytuje magdalenke
magdalenka z doswiadczenia wiesz taka kombinacja dobrze dziala ?? proponuje ci podwoic dawke i pojsc na terapie ''panowanie nad gniewem'' :)
 
magdusiu suszy to mi sie pranie na sznurku a noga zapewniam nie bedzie drgala jak bedzie twoj tylek wystarczajaco blisko zeby ci wypalic :)
 
reklama
Sylwia bmx na kochach 15 cali :-D:-D:-D:-D

Elcia to mnie zaciekawilas, cos taka rozanielona??? w ciązy jestes??? I gratki dla Oliwci

Stefcia ojj tam na gwarancji, nie wiesz ze sa samochody ktore z wiekiem sa coraz drozsze. :-D:-D:-D. A gwarancje tez sie kiedys skonczy i co wtedy :-p:-p:-p.

A lekce jazdy.... hmmm w sumie jakby z Sylwi R to chetnie, :-D:-D:-D:-D, mogloby byc ciekawie, jezdze podobno dobrze (R powiedzial ze jestem wyjatkiem ze kobiety moga dobrze jezdzic;-);-)) ale moglabym sie czegos innego nauczyc :-p:-p:-p:cool2::cool2::cool2:

Magda i takie slowa :szok::szok:, jakos nie wierze :no::no:,
 
Do góry