reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Hej...:-)

viki- to powodzenia dla Damiana.... choc juz pewnie po. I jak wypadl?
Paula- w sumie wcale nie tak duzo kupilam, ale lazenia i ogladania bylo sporo, wiesz to tu, to tam i tak w kolko.... No ale juz przynajmniej czesc mam zrobione.
Stefanka- pies w pieluszce? A tak sie robi? Wiesz ja nawet nie wiem, bo nigdy suki nie mialam....:sorry2:
Jutrzenka- i co kupilas?
 
reklama
Jak to Stefanko kiedy się skończy? Kiedy ją jakiś pies dopadnie ;-):-p
Viki kciuki zaciśnięte chociaż już pewnie za późno. Jak Damiano wypadł? Pierwsze miejsce? :-)
Alex kup sobie sukę to zobaczysz jak to jest ;-)
U nas piękna, biała zima :-) Dzieciaki śpią w wózku po spacerze i mam błogą ciszę,a to u mnie ewenement :-)
 
HEJ!

A ja byłam dziś w pracy na nudnym szkoleniu bhp przesiedziałam 6h. Normalnie masakra.

Co do wizyty księdzia - żaden zaprzyjaźniony. I faktycznie ta wizyta tak ni w pięć ni w dziewięć. Kolędowanie to raczej nie było, bo opłatka nie dał:-(.
Viki, znalazłam przepis i znam też go. Zawsze piekę i faktycznie pycha wychodzi zawsze. A jak Damian po zawodach?
Paula, to zaszalałaś ze spodniami. Mam nadzieję, że wszystkie cztery pary nie takie same:-)
Stefanka, a nie ma specjalnych pieluch dla suk?
Kacha, bałwana ulepiłaś?
Jutrzenka, no co tam wychaczyłaś w tesco na nocnych zakupach?
Alex, kiedy wylatujesz do Polski?? I widzę u Ciebie szaleństwo zakupowe też. Ja jakoś nie mogę się zmobilizować.
Niby już wiem, co komu kupię, ale jeszcze trzeba by do sklepu jechać. A nawet nie mam siły na allegro w "kup teraz" kliknąć.:-(Jakiś marazm mnie ogarnął.
Pryzy:-) uśmiech dla Ciebie, bo nie wiem, co napisać.
Aga, przygotowałaś już wszystko na jutrzejszą Krzysiową imprezkę. Życzę żeby wszystko się udało i pogoda była znośna.:tak:
 
Asiu jeden bałwan siedzi na górze przy kompie to po co mi jeszcze drugi? ;-):-p A tak na poważnie to na bałwana tego śniegu za mało i jakiś taki dziwny jest, bo zamiast puszysty to taki jakiś twardy :baffled:
 
U nas też pełno śniegu napadało i wcale mnie to nie cieszy, bo przed oczami mam wizję codziennego odśnieżania auta:-(
I w ogóle nie lubię zimy. I mam chyba chandrę...
Nie smęcę.
Udanego sobotniego wieczoru dla Was:tak:
 
kacha ja ci dam!! moja suczka to bedzie wieczna dziewica!!
alex wez sobie kup pieska do pary i bedziemy mialy szczeniaczki!!
asia moze i sa ale i tak nie bedzie chciala nosic a ty nie narzekaj ze musisz auto dosniezac bo przynajmniej nie musisz na przystanku stac!
 
To się chyba zacznę cieszyć, że auta na razie nie mamy ;-) Zresztą T. by odśnieżał, nie ja ;-)
Asiu też za zimą nie przepadam, ale tutaj śnieg to rzadkie zjawisko, chociaż ostatnio coraz częściej się to zdarza :tak: Czyżby jednak ten rok 2012 miał się spełnić? :baffled: Życzę Ci poprawy nastroju :tak: Trzymaj się Kochana!!!
Stefcia dziewica powiadasz? :-p A z Alexowym jeszcze nieistniejącym psem już chcesz ją swatać ;-) Musisz wziąć sprawy w swoje ręce i Alex podarować psiaka pod choinkę :-)
 
reklama
hej

ale u nas zimaaaaaaaaaaaaaaaa, wrrr i sie zaczelo.
Nie cierpie zimy, odśniezania samochodu i skrobania szyb (Asia :-)) i tej ślizgawicy na ulicach :no::no::no:.

Zakupy w miare udane. Nie kupilam wszystkiego co chcialam bo kurde w kazdym tesco jest co innego.
Bylismy w jednym, kupilismy pare rzeczy ale zajechalismy na chwile do drugiego a tam zupelnie co innego. Byly te wielie LEGO co chcialam ale juz kupilismy w tamtym mniejze bo tam ich nie bylo. Domkowa nie byla :dry::dry:.
Ale mam juz prezent dla R chrzesnicy, kupilam dla Kuby od tesciow duze auto terenowe na radio. Od chrzestego wybalismy Lego. :tak:

u Was tez tak bialo i zimno????

Viki jak Pablowi poszlo?? i co dostalas za drzewo?

Aga jak po chrzcinach?

a i forumowy sylweter moglby byc ciekawy :-D:-D:-D:-D:-D

i nie wiem co jeszcze ...

milego dnia
 
Do góry