reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Hehe, Kata pewnie by sie zorientowal wczesniej ale on mial nogi pod koldra, a Kaya weszla na koldre:tak: A poza tym, to nasze psisko juz nie jest wlochate:-D
No i zeby nie bylo ze u nas taka przemoc w rodzinie czy cos, ale mloda sie na szczescie wpoprzek nas ulozyla, wiec jak Ja R spychal, to zjechala sobie na ta podloge nozkami w dol, dlatego obylo sie bez uszczerbku na zdrowiu i dlatego tez mielismy kupe smiechu:-)

Wiecie co, mam nadzieje ze sie nie otruje, ale wlasnie dojadam mazurka swiatecznego:baffled: jakims cudem mi sie uchowal a to tego wcale nie smakuje podejrzanie:-D
 
reklama
u nas pada gruby śnieg
zemdlal.gif
 
Witajcie,
U nas tez pogoda sobie żartuje, takich wilekich płatów sniegu przez całą zime nie widziałam - masakra.

Fajnie, fajnie że Wam sie zjazd udał i pogoda dopisała :)

A ja się wybyczyłam w ten weekend niesamowicie i poimprezowałam rodzinnie na urodzinach mojej siostry.
Pryzy to mieliście przygode, całe szczeście, ze nic się nie stało :)
hehe nie wierzę że Ci się cos ostało ze świąt...u nas to nie możliwe...podobno przeze mnie ;)
A teraz przez te 4 dni objadłam się bardziej niż na święta - fuj - a jak zwykle ochudzam się od jutra :D

Miłego wieczoru babeczki!
 
hej

u nas tez dzis snieg padał i byly 2 stopnie:szok: maskara!!!

pryzy to mieliscie kupe smiechu hehe no ale dobrze ze mlodej nic sie nie stalo:tak:
a do mnie dzis mama przyjechala i zostaje do konca przyszlego tygodnia, a w piatek jedziemy wszyscy na sląsk na weekend no i przy okazji odwioze mame:tak:
 
Ejjj, to w calej Polsce snieg padal? Bo moja sis tez mowila ze u nich nawet sporo napadalo, a na pld.-zach. mieszka:tak: Masakra, zeby tak w maju i to jeszcze jak wolny dzien....

Magdalenka, to tylko dlatego sie uchowalo, ze ja wyjatkowo w tej ciazy malego smaka mam na slodycze, bo normalnie to na pewno by tyle nie wytrwal;-)

Viki, no to super ze mama przyjedzie, a i Wam tez mala wycieczka sie przyda:tak:
Ile ja bym dala zeby moja Kaya mogla wiecej z moimi rodzicami i siorki rodzinka czasu spedzac... strasznie za nimi tesknie... Dobrze ze chociaz mama w czerwcu przyjedzie, bo tak to nie wiem kiedy bysmy sie mogly zobaczyc:baffled:
 
hej

u nas tez ziab, do tego wieje i potwornie pada.

a ja sie rozlozylam, kurde nie wiem gdzie mnie tak wzielo.
Tak kaszle ze szok, a gardlo to mnie masakrycznie boli, rano to myslalam ze sie nie odezwe. Do tego mam mega chrype.

Pryzy :-D:-D:-D:-D sorry ale sie usmialam:-D:-D:-D:-D

ide chyba zaraz spac, kiepsko sie czuje:sorry2::sorry2:
 
cześć mamuśki
i my się witamy-niestety ja z rozwaloną nogą...
mój to się ze mnie śmieje że tak sie śpieszyłam na zlot że teraz mam nożne przesilenie -głupek jeden... ;P
dzięki za fajne spotkanie. ;)
Viki-masz rację trzeba pomyśleć o nast.spotkaniu...
macie rację Jutrzenko ;)-my jeszcze dalej w drodze byliśmy...;) Kuba poznał żubry i widział niebieskie źródła...i jeszcze inne atrakcje...
fajnie było....szkoda że już w domu...
 
Hej!
Hej!

Ale zimno, co? Makabra...
W domu zimno. Jak było 25 stopni na +, to kaloryfery jak oszalałe grzały, a teraz prawie na minusie i zimne jak d... umarłego, brrrrrrrr...

Paula, jak Jula?
Jutrzenka, chyba za głośno śpiewałaś na zlocie, hihihi ;-)
 
reklama
asia u nas jeszcze sezon grzewczy i o ile miałam zakręcone od jakiegoś czasu to wczoraj odkręciłam na maksa :szok:
autko naprawione?
 
Do góry