• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2009

reklama
Wika powodzenia na wizycie!!

ja zamykam tego zlodzieja czasu ide sie wykapac, uloze sobie wlosy, wyreguluje brwi i moze bede wygladac jako tako....


No juz sie doczekac niemoge :):):) ale wiecie teraz od paru dni Igorek caly czas daje o sobie znac jak nigdy w zyciu jestem taka szczesliwa i jak tak daje o sobie znac moge go nosic pod sercem nawet do stycznia (nie dluzej) jak tak daje o sobie znac... bo on przez cala ciaze cicho siedzial ateraz daje tak slodko o sobie znac i jestem taka szczesliwa ze hej :-):-):-):-):-):-) ciesze sie jakby niewiadomo co sie dzialo :-) ale naprawde cala ciaze moja zawsze ledwo co mnie muskał :-(a teraz tak slodko ze hej :)
 
Matko w Niebiesiach !!! 37 tydzień dziś ...:cool2:

Na dniach prawie można odliczać picie kawy, wcinanie słodyczy, smażonych kuraków, ostro doprawionych potraw ehhh....
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry