• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2009

reklama

Załączniki

  • IMG_2690aa.jpg
    IMG_2690aa.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 45
ja jak juz bede po to nie rusze nic....
tylko sama na gorze sobie cos przyrzadze...
bo pewni wszystko bedzie z grzybami kapusta sliwkami i ch... wie z czym jeszcze...

juz wiem ze tegorocznych swiat nienawidze!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ale juz zapowiedzialam ze od przyszlego roku jezdzimy do mojej mamy:laugh2:

To nie przygotują coś specjalnie dla Ciebie? Nie trzeba koniecznie jeść karpia smażonego, i pierogów z kapustą ( choć sobie nie obmówię) obmyśliłyśmy, że zrobimy też łososia pieczonego w foli- i dietetyczne i świąteczne ( choć troszkę- bo to przecież ryba)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry