reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
daffi nie martw się jakby co to przyjdziesz do mnie na jakąś terapię. Przecież ja pani psycholog jestem, choć nie psychoterapeuta. :-)
 
ahha dobra widze ze w dobrych rekach jestem!
fikusek pisz i ratuj mnie bo zwariuje!
nie no powaznie to Julak spi i maz tez.... pewnie sie bedzie gniewal!
w ogole to nie mam TV.. zrezygnowlaismy z kablowki i dzis ja wylaczyli a malz wrocil o 19 z pracy zakupy zrobilismy i du*a!

musi jutro po pracy isc do sasiada na balkon antene zamontowac bo my enke mamy! ale jak tu do jutra wytrzymac! masakra! dobrze ze tvp1 i tvp2 mam:)
 
Ale mi w pokoju ladnie pachnie,kupilam dzi mleczko do ciala dla dzieci z johnson's baby to na dobranoc,tak ladnie pachnie ze szok:D posmarowlam malego po kapaniu i teraz od razu go czuc jak sie wejdzie do pokoju:D
 
Daffii ja osatnio poza meczami to nic nie ogladam w sumie:D moj tata oglada mecze i mnie w cianal:D a teraz 2 dni przerwy jest:)
 
kupilam julce dzis puzzle painkowe takie duze w tesco! jutro zrobie fotke:) 29zl chyba nie duzo za 10 elemntow plus takie 2 polokragle
bo to sa typowo do gry w klasy:)
 
reklama
Do góry