reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
kochana,,, jesli tylko bedziesz miala kiedys ochote mozemy sie spotkac.... ot chocby pospacerowac po krasniku....:0 juz ja namowie do tego meza... z reszta on w tym czasie wroci sobie do niedrzwicy na rybki.... wiec bedzie mu to nawet na reke:)):):
pewnie ze mam ochote,calymi dniami jestem sama z Alankiem:)
 
byloby fajnie:) ja chwilowo jestem u mamy na wsi ale jak juz tylko bede w lublinie to sie jakos konkretniej umowimy:):) a co!!!!!!!!!!:-):-)

dobranoc dziewczynki:)
 
reklama
Hej dziewczynki! Nie mam ostatnio za dużo czasu ale trochę nadrobiłam. Powiem wam, że ja cholernie żałuję że wróciłam do pracy. Mówiłam sobie że kontakt z ludźmi mi dobrze zrobi a w efekcie mam ciągłe poczucie winy i wpadam w deprasję chyba:-(Żle mi z tym, że nie jestem z Julką, że obarczyłam mamę opieką nad małą a ona ma jeszcze chorych rodziców, wielki dom, ogród itp na głowie. Widze że jak przyjde do domu z pracy to ona lata jak szalona żeby zdąrzyć do wieczora wszystko zrobić. Nawet nie mam serca jej prosić, żebym mogła na zakupy jechać bo i tak całymi dniami opiekuje się Julią (kupuje oststnio wszystko w necie:sorry2:).Reasumując mam podły humor a to wszytsko przez mojego pracodawcę bo planowałam iśc na wychowawczy a on mi szyki pokrzyżował:wściekła/y:A jak siedzę w biurze i przewalam te papierki to czasem szlak mnie trafia że w domu nie jestem. Bardzo mi było z Julią dobrze i nie czułam potrzeby wychodzenia do ludzi;-)

Ja też mam nadwagę i czuję się strasznie:zawstydzona/y:normalnie nie mogę ze złości na siebie, moje siostry takie szczupłe a ja:no:
Dobranoc!!!
 
Do góry