reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

super, że OK. Czyli jakie kapcie? ma być usztywniona kostka a reszta swobodna, czy coś w stylu skarpet na gumoej miękkiej podeszwie, bo sorry, naprawdę nie łapię, a buciki trzeba na dniach kupować...
Już nawet bylismy i załamka... Wysokie podbicie, cięzko włożyć, a pani w sklepie powiedziała, ze rozmiar 22 a zimowe to nawet 23-24 ... szok... a rozmiarówka jest 21-22 --- to co ja mam kupić????


heh, my na Zosię wrzaskun albo jaźwiec wołamy, jak wrzeszczy :)



noo, jakis taki moment... a w butach chyba też trzeba nauczyć się chodzić ...



śpij, spij, z aparę miesięcy nie bedziesz miała czasu palca do nosa wsadzić ;)




super, że lepiej ze zdrówkiem i wynikami...
marzka, trzymam kciuki za posiew i ostateczne wyjasnienie tego podkurczania nóżek



100 lat dla wszystkich dziś świętujących!!!!

Ali ma buty na zimę 24. I to już sa dla starszych dzieci. Trudno
 
reklama
no ja problemu z julka zeby zaklimatyzowala sie gdzies tez nie mam. idzie do kogo popadnie awet sie nie obroci za mna.
tak jakby mnie nie bylo:p
zazdroszcze. a drogie sa takie żłobki? u mnie w miescie jest 1 ale nie wiem nawet ile kosztuje....
jest to złobek państwowy około 350 zł

aha... to jeszcze nie jest zle. nawet tanio moge pwoiedziec.. bo nawet dac do pracy za najnizsza kraowa zostaje dosyc sporo kaski po oplaceniu żłobka. chyba musze sie dowiedziec jak u mnie bo na pilnowaniu za duzo to ja nie zarobie.
 
super, że OK. Czyli jakie kapcie? ma być usztywniona kostka a reszta swobodna, czy coś w stylu skarpet na gumoej miękkiej podeszwie, bo sorry, naprawdę nie łapię, a buciki trzeba na dniach kupować...
Już nawet bylismy i załamka... Wysokie podbicie, cięzko włożyć, a pani w sklepie powiedziała, ze rozmiar 22 a zimowe to nawet 23-24 ... szok... a rozmiarówka jest 21-22 --- to co ja mam kupić????
tzn nie kupujemy sztywnych, ortopedycznych kapci ani letnich sandałków, które jako buty na dwór są bardziej usztywniane tylko zwykłe kapciuchy :tak:

NIE takie -są sztywne-
Sklep internetowy sklep.bartek.com.pl :: T-51268/17

tylko np takie-
Sklep internetowy sklep.bartek.com.pl :: T-B933/B


Dzięki wszystkim za życzonka :tak: :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam wszystkie mamusie. Maaatko ale forum odzylo! ja niestety nie mam czasu nadrobic, teraz akurat Adasko spi to troszke zerkam ale juz widze sie wierci wiec niewiele odpoczne :) Matko dziewczyny ale jestem wykonczona, malemu od 2 dni przezynaja sie jedynki (dzis juz na wierzchu) i mialam tak ciezki czas ze szkoda gadac. W nocy smyk sie co 2 min budzi z placzem i czolga sie do mnie, kladzie na mnie i nie moze zasnac bo go tak bola te dziaselka. Nawet po panadolu... jak juz sie wymecze i go uspie po np godzinie to wystarczy ze go odloze na swoje miejsce, zaczyna sie krecic i koniec spania...... A wczoraj nie zszedl z rak nawet na minute, nawet z nim cwiczyc nie moglam bo trzymal sie mnie jak małpka na galezi i jak tylko probowalam go odsunac zeby go polozyc na pilce i pocwiczyc to rozlegal sie mega wrzask.
 
Do góry