reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam:)
Ja dzis pierwsza tutaj:)
Julcia jak zwykle o 5 wstala:(
o 3:20 juz sie obudzila po raz pierwszy ale dala rade zasnac i do tej 5 dociagnac.
Ja w kazdej wolnej chwili spie...
 
reklama
Witam :) To fajnie, że jakoś sobie radzisz ze spaniem przy Julce :)
Ja też sobie wczoraj obiecałam, że zero słodkiego i co ... na noc mnie wzięło i zjadłam kostkę czekolady i 3 kukułki :/. Od wczoraj mocno boli mnie jedna pierś, mam taką gulę jak dotykam to mnie rwie, daję małej do picia tą pierś ona ciągnie a gula nie schodzi. Czy to może być zapalenie piersi ? Cholercia ... już sama nie wiem.
 
Witam :) To fajnie, że jakoś sobie radzisz ze spaniem przy Julce :)
Ja też sobie wczoraj obiecałam, że zero słodkiego i co ... na noc mnie wzięło i zjadłam kostkę czekolady i 3 kukułki :/. Od wczoraj mocno boli mnie jedna pierś, mam taką gulę jak dotykam to mnie rwie, daję małej do picia tą pierś ona ciągnie a gula nie schodzi. Czy to może być zapalenie piersi ? Cholercia ... już sama nie wiem.

nie wiem co to:( nie mailam zapalenia to nei wiem jak to wyglada...moze warto sprawdzic u lekarza? A jak tam
Amelka??


Kala nie dziwe sie ze spisz w kazdej chwili:) ja jak bylam w ciazy to tez wszedzie gdzie popadnie bym spala:) nawet w pracy ciezko bylo usiedziec :(Ale lekarz szybko dal mi zwolnienie.
a tak to ogolnie dobrze sie czujesZ??? niec nie dolega?
 
Witam :) To fajnie, że jakoś sobie radzisz ze spaniem przy Julce :)
Ja też sobie wczoraj obiecałam, że zero słodkiego i co ... na noc mnie wzięło i zjadłam kostkę czekolady i 3 kukułki :/. Od wczoraj mocno boli mnie jedna pierś, mam taką gulę jak dotykam to mnie rwie, daję małej do picia tą pierś ona ciągnie a gula nie schodzi. Czy to może być zapalenie piersi ? Cholercia ... już sama nie wiem.

O kurcze. Mi to wyglada wlasnie na zapalenie, no ale expertem nie jestem. Moze lepiej wybierz sie z tym do lekarza.

nie wiem co to:( nie mailam zapalenia to nei wiem jak to wyglada...moze warto sprawdzic u lekarza? A jak tam
Amelka??


Kala nie dziwe sie ze spisz w kazdej chwili:) ja jak bylam w ciazy to tez wszedzie gdzie popadnie bym spala:) nawet w pracy ciezko bylo usiedziec :(Ale lekarz szybko dal mi zwolnienie.
a tak to ogolnie dobrze sie czujesZ??? niec nie dolega?

Wszystko ok:) Dziekuje ze pytasz:)
A jak Alanek? Biega juz ostro?
 
Amelka ok, tylko łobuziara się zrobiła straszna :) Ostatnio nic mnie nie słucha. Raczkuje ale nie chodzi, potrafi sama już dłuższą chwilę ustać. A w nocy to taki mały aniołek :)
 
No i witam ja po kolejnych nocnych przebojach...
kocham moment kiedy moje dziecko sie przytula do mnie i spi..
ale niestety nie trwa to wiecznie. Czlwoiek wiecej nie spi niz spi bo syrena wyje a czemu? nie wiem....

Madziarena to faktycznie wyglada na zapalenie piersi. Idz do lekarza. A masz temp? bo przy tym lubi pojawiac sie wysoka temp.
A dorosly temp wysoka znosi zle zreszta sama wiesz.
Ja systematycznie lapie zapalenie ropne gardla.
Raz chwycilo i srednio co 3 tyg je mam.... teraz chwilowo spokoj...
 
dobry :-)
mamy dobre wieści Stas po wizycie u lekarz i wszystko ok, zdrowy i oczka tez ok juz i moze wędrowac do żłobka; powiem Wam ze babcia to skarb ze przyjezdza do nas na kazde skinienie ale tak rozpieszcza Stasia i jak ja cos powiem to ona chce po swojemu wiec samemu najlepiej...
 
reklama
dobry :-)
mamy dobre wieści Stas po wizycie u lekarz i wszystko ok, zdrowy i oczka tez ok juz i moze wędrowac do żłobka; powiem Wam ze babcia to skarb ze przyjezdza do nas na kazde skinienie ale tak rozpieszcza Stasia i jak ja cos powiem to ona chce po swojemu wiec samemu najlepiej...

ooo prowazdasz Stasia do żłobka:D i jak sie tam czuje?
a co mial z oczkami?

Marzka no to super kolejna dobra wiesc oby posiew byl ok.
a leukocyty chyba do 4 sa dopuszczalne..
bo pamietamjak z julka walczylam bo miala ich za duzo i erytrocyty wtedy tez miala.

Wszystkiego najlepszego dla Julki Kali83, Igorka Wiki20, Gabrysi Elizy.
Juz wam maluszki pozostalo 30 dni do 1-szych urodzinek:)



 
Ostatnia edycja:
Do góry