reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Mła ja mam szpital na przeciwko domku.. więc gdzies w miedzy czasie torbe w rękę i wio:) nio no ale tak na poważnie to moja doba jest mega długa więc czas się na wszystko znajdzie.. tylko nie na to co powinnam zrobic hihi zostały mi do uporządkowania 3 mega wiklinowe kosze-szuflady na półkach i jakos nie mam weny:)

za to stwierdziłam że jak nie wysiadę do wieczora przy młodym.. to idę sobie poruszać tyłkiem na zumbie, bo waga mnie przerazziła.... grrr.
poki co zaliczylismy z Kamilem karmienie kaczek i łabędzi, a teraz chyba jak go poloze to zaliczę wyrko;p;p bo mnie drzemota bierze:)
lysa ale to nie jest tak że ja non stop tryskam energią, na szczęście mam mamę w domu ktra mi duzo pomaga, fakt napiekłam się i narobiłam do soboty ale caly weekend mały latał za tatusiem a moja mam zrobiła na 3 dni obiadek, wiec tym razem odpadlo mi duzo generalnie co tu duzo gadac moich obowiazkow. Takze jeszcze dziś mam luzy. Ale bywa i tak że Kamil do mnie podchodzi a ja normalnie w myślach blagam żeby się ode mnie odczepił bo palcem nie mam sily kiwnac. A ciasta piekę hurtowo jak już mam wlaczony piekarnik i wyciągnięte wszystkie szpargały:) haha ale teraz daje sobie spokoj az do świąt... o ile poród nie pokrzyżuje mi planów hehe
 
reklama
No właśnie ja też nie miałam pojęcia dopóki mnie położna nie uświadomiła. Przeważnie te części wymienne jak nakładki, uszczelki butelki i wężyki są do kupienia w zastawach tzw. bazach laktatora. Także odkupić można używany ten silniczek, uchwyt itp :)

A swoją drogą, widziałam Salsik na zamkniętym :) ciekawa jestem jak sobie radzi z córeczkami :) hop, hop kochana! :D
 
Ostatnia edycja:
Ja kupiłam nowy i własnie go dzisiaj wyparzyłam :tak: No i po raz trzeci spakowałam torbę do szpitala. Mam nadzieję, że tym razem trafię z nią wprost na porodówkę :tak:;-)
 
izi ja też poszukiwałam takich chusteczek z pudełkiem i nie udało mi się, znalazła je dopiero moja mama, ale niestety w Niemczech (właśnie te białe sensitive)

a ja właśnie walczę z kotem- tzn chyba jakaś choroba go bierze bo się biedny cały trzęsie i ma ciepły nos :-( a jak na złość popsuł mi się termometr elektryczny a tym zwykłym rtęciowym ciężko mi było zmierzyć mu temperaturę!!

i jutro jadąc do szpitala na badania będę musiała jeszcze weterynarza zahaczyć... oby to nic poważnego!!
a teraz zmykam na masaż w wykonaniu mojego M

dobranoc
Kurde szkoda ze nie wiedzialam wszesaniej to bys mi wyslala:):))):)

Tak szczerze ... czy opakowanie ważne?! dokup zwykłe z nivei i ok. Ciekawe czy mi się sprawdzi nivea wszystko mam z nivei ?

Mnie nic nie ruszyło? i zapewne nie ruszy ...

Lecę przelecieć się po sklepach może akurat ?!


udanego południa !

Ps. dzisiejsze wieści super !

akurat chodzi o pudelko bo mialam nivea przy Patryczku i sie non stop psulo otwieranie,przez co wysychaly chusteczki!:)

Lysa mam takie same obawy jak ty, że nie wytrzymam i będę na nią krzyczeć. Teraz coraz częściej mi się to niestety zdarza, siedzę pół dnia sama z nią, nie mam siły się ruszyć a ona czasem jest do nie wytrzymania, nic do niej nie dociera. Potem mam wyrzuty sumienia, przecież to tylko dziecko...:-( a co dopiero jak trzeba będzie dwójkę ogarnąć.
Napisz jak u położnej, mi powiedziała, że tydzień po terminie ewentualny masaż szyjki.

asienka wspaniale, że już do domku Was puszczają.

Ja miałam laktator ręczny Tommee Tippee, u nas się sprawdził, jeśli miałabym coś zmienić to kupiłam bym elektryczny bo nieco ręka wysiadała pompując...:-)

no wlasnie...co do laktatorkow to tez mialam TT i ogolnie super,tylko to zalezy od Mamusiek:)
bo jedne bardzo duzo wuchodza i duzo pompuja mleczka na zapas,a inne wiekszosc czasu spedzaja z dzidzia lub zostawiaja je tak zeby na nastepne karmienie bylo....
ja teraz mam zamiar kupic avent iQ ponoc jest bardzo dobry...akurat mi sie tak udalo ze kolezanka kupila nowy i zanim do niej przyszedl z allegro to zlapala grype zoladkowa i niestety byl jej nie potzrebny bo przestala karmic...(takze niby uzywany,ale nowy)

Ja robie rosolek,makaronik sie gotuje,Mlody spi....
Pozniej jedziemy na shopping z Malym bo w poniedzialek mniej ludzi...

Dziewczyny a jakie macie foteliki dla swoich "duzych" dzieci od 9-18??15-36kg??
 
Kurde szkoda ze nie wiedzialam wszesaniej to bys mi wyslala:):))):)



akurat chodzi o pudelko bo mialam nivea przy Patryczku i sie non stop psulo otwieranie,przez co wysychaly chusteczki!:)



no wlasnie...co do laktatorkow to tez mialam TT i ogolnie super,tylko to zalezy od Mamusiek:)
bo jedne bardzo duzo wuchodza i duzo pompuja mleczka na zapas,a inne wiekszosc czasu spedzaja z dzidzia lub zostawiaja je tak zeby na nastepne karmienie bylo....
ja teraz mam zamiar kupic avent iQ ponoc jest bardzo dobry...akurat mi sie tak udalo ze kolezanka kupila nowy i zanim do niej przyszedl z allegro to zlapala grype zoladkowa i niestety byl jej nie potzrebny bo przestala karmic...(takze niby uzywany,ale nowy)

Ja robie rosolek,makaronik sie gotuje,Mlody spi....
Pozniej jedziemy na shopping z Malym bo w poniedzialek mniej ludzi...

Dziewczyny a jakie macie foteliki dla swoich "duzych" dzieci od 9-18??15-36kg??




aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to o to chodzi właśnie też nad tym rozkminiałam ,że może się zepsuć zobaczymy hm.hm..

Rozmawiały dziewczyny o masażu szyjki niby ,że robią przy drugim porodzie. Powiem wam ,że w środę bratowej robiła położna w trakcie porodu . To jej 1 poród.

A co do laktatorów hmm... wypażałam bratowej ostatnio bo dostała od cioci tyle ,że ciocia go nie używała. Zobaczymy ja nowy pewnie kupię.
Narazie rozglądam się za kamera nianią . POLECAM TYM CO MAJĄ DOMKI.
 
Dziewczyny, co do pudełka to wydaje mi się to być bez znaczenia jakiej firmy. Wczoraj kupiłam w Kauflandzie chusteczki z pudełkiem za 5 zł z małym haczkiem, trochę nim "poklikałam", zamyka się dobrze i wydaje mi się,że za szybko się nie popsuje.
Najważniejsze, że koszt niewielki.
 
Hejka!:-)
u mnie dzis rano brak pradu i netu....
zagladam, a tu wysyp rozpakowanych.... gratulacje dziewczyny!;-)
a ja tymczasem coraz bardziej zaczynam sie bac, ze to juz niedlugo.... :zawstydzona/y: i tak bardzo chcialabym zostac w dwupaku do przyjazdu meza....:-( Czy ktoras tez nie chce sie rozpakowac???:-p
Milego dnia wszystkim!
 
mamaoskarka... ja mam nivea juz 2 lata i ten haczyk juz sie wyrobil i co chwile odpada:(
zajrzę moze w rossmanie beda babydream..

papayka ja bym nie chciala,jak juz to wole po swietach:):))::)
a Ty ktory masz tydzien??na kiedy termin?
 
reklama
dorator, łysa moja Zu też zafascynowana Oskarem ale jest dość ostrożna narazie ja jestem sama z maluchami odprawiłam mamę do domu to nie na moje nerwy :wściekła/y:moja Zu cały czas nie może wydobrzeć i kaszle i ja z tym mam problem bo niby nie zaraża ale kaszle i zapomina zasłaniać buzie i proszę ale mało co trafia

mój M ma od 15 urlop a ja muszę jeszcze przetrwać te kilka dni sama z dziećmi tak się ułożyło bo Zu miała być w przedszkolu ale no jakoś mam nadzieje dać radę jutro i pojutrze będzie ciężko bo na 12-22 pracuje a ja muszę sama pomyć i położyć dzieci ale chciało ciało cierp ciało:zawstydzona/y::-(

mały na szczęście ładnie cyca ssie i śpi w miarę co 3 godz się budzi nie narzekam zawsze może być gorzej

dagne wiem co czujesz dla mnie końcówka ciąży też koszmarna ale już niedługo:tak:
 
Do góry