reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Nastazja to szczepionka Luivac doustna. koleżanki córka często chorowała i po niej jest lepiej.
ja po prostu mam dość, wciąż choroby, wciąż antybiotyki...

Milva Młody po prostu ma słaby organizm. budynek przedszkola jest nowiutki, bardzo nowoczesny więc nie ma szans na grzyba. dr uprzedzała, że dziecko na placówce często choruje ale nie spodziewałam się, że aż tak!!
 
reklama
Inka ja mialam tak z Benem ze co tydzien byl chory, po pol roku nie przyzwyczail sie bo organizm nie mial czasu na regeneracje ale odkad jest u niania to 'odpukac' byl chory dwa razy, na 3 miesiace dla mnie to duzy sukces!

Przeczytalam tylko ostatnia strone ale chyba Ninka chodzi?! GRATULUJE!!!!
 
Hej:)

Pusciutko tu dzisiaj...

Oglądamy z Alusiem na wspolnej, wlasnie jest reklama :)

Inka nie wiedzialam ze jest taka szczepionka. Mam nadzieje ze Aleksy nie bedzie po niej juz chorował:)

Milva my na razie urlopu nie planujemy, w kazdym bedz razie na pewno nigdzie daleko sie nie wybierzemy, bo bałabym sie podrózy z mlodym. Pewnie góry gdzies w okolicach.
 
hej, hej!!

dziękuję Wam za podpowiedzi w kwestii drugiego imienia, chciałam jakieś znaczące imię, bo ta ciąża naprawdę dała mi się we znaki, strasznie się bałam, że poronię, cały luty przeleżałam z krwawieniami i wyłam, każdy ruch małej był, jak zbawienie.

Inka
, Freiya, mój M. też optuje za Magdaleną :) faktycznie fajnie się komponuje z Hanną, to chyba będzie typ nr 1. Sosnowiczanka, Marta też fajnie pasuje :)

Netka, po poetce ulubionej to by było Hanna Halina ;)) szkoda, że w pracy licho, oby się szybko atmosfera oczyściła!
A Kubin tak samo nagle wstał i poszedł jak gdyby nigdy nic, podejrzewam, że te dzieciaczki, które póxno zaczynają chodzić, to gdzieś pokatnie trenują, jak rodzice nie patrzą, a później sobie wstają i idą. Kuba już biega, jak szalony, ledwo za nim nadążam, ale nie tęsknię za tymi czasami, kiedy nie chodził, mimo, że więcej biegania, to jest mi lżej, bo nie trzeba go dźwigać tyle :)

Agapa, nie podobają mi się takie nowoczesne imiona, Angelika, Dżesika, Nikola... oj to nie mój gust.

Inka, oby ta szczepionka pomogła Aleksemu!! biedaczek.
Boję się na samą myśl, jak Q zacznie chodzić do przedszkola :/
 
Nie wiem skąd te dzieciaki mają tyle siły i energii...cały dzień na nogach i to w biegu, a wieczorem jeszcze walka i godzina zanim usnął .
Jestem tuż przed @ i mnie nosi z lekka ;-)
Dziś było bardzo gorąco , 27 stopni w cieniu ... nie lubię takich upałów.
 
Witam :-)

Dzisiejszy dzień do południa zakupy później obiadek który M ugotował czyli naleśniczki a na później zupka jarzynowa potem M do pracy a ja z Maciusiem spać męczyłam się z nim godzinę zanim padł był krzyk pisk darcie jakby ze skóry obdzierali go dałam żel na ząbki podarł się jeszcze aż padł o 14 i dospał do 17.20 wstał chciałam mu dać zupy ale pogrzebał i nie zjadł dałam deserek opierniczył cały ale myślę że zaraz spróbuję mu dać znowu zupę na kolację :-)
Ja też sobie pospałam bo 2.30 h :-)

Ponad godzinkę byliśmy na dworku i wróciliśmy o 19,55 :-) Maciuś się wybiegał z sąsiadką ok 9 letnią pakolką, bardzo ją lubi ona do niego po angielsku a on do niej po polsku i chińsku :-)
Po tym całym spacerku brzuch mnie teraz rozbolał bo się troszkę nabiegałam i musiałam na siłę dźwigać młodego do domu bo nie chciał iść i był pisk płacz i machanie nogami =/

inka zdrówka dla Aleksego !!!

27012701 przykro z powodu wujka. I współczuję bólu zęba.

agapa super że Mikuś w końcu zdrowy, oby jak najdłużej tak zostało.

kota wow u Ciebie już 32 tydzień jeszcze parę tygodni i Hanulka będzie z Wami :-)

rojku też się dzisiaj męczyłam z bólem głowy, ale u mnie drzemka pomogła na szczęście. mam nadzieję że i Tobie już przeszło.

Milva ja nie planuję wakacji bo u nas to będzie tak jakby ich nie było M pracuję a urlop bierze dopiero w październiku jak się Okruszek będzie miał urodzić.

A co do drugiego imienia to Maciuś ma po moim Tacie czyli Marek ale nie wyobrażam sobie jak będziemy mieć 2 syna dać imię po teściu bo nie widzi mi się Marian.

Maciuś ma ostatnio fazę że jak gdzieś idziemy to musi iść ciągle za rękę nie mogę go na chwilę puścić bo wiesza mi się na nogawce nie wiem co mu się dzieję. No i głupia ja jakiś czas temu straszyłam dziecko jak mnie nie słuchał i uciekał że ja idę a jego pan zabierze i teraz często się boi obcych mężczyzn a ja jestem na siebie wściekła że byłam taka głupia wrrrrr :wściekła/y:
 
U nas też ok, od rana na dworzu siedzieliśmy. Teraz padł spać .

27 ... - współczuję pogrzebu...no i jeszcze ząb ...:no:

Agapa - ale bym zjadła domowego ciasta:tak: Spokojnego przygotowywania !
Kochana nie ma problemu:-) Wpadaj do mnie jak będziesz w okolicy tylko daj znać wcześniej to coś ukręcę :)

Kota mi też nie podchodzi Dżesika i Nikola, ale właśnie zależy kto co lubi. A może Agatka???:-)

Żabcia on jeszcze nie tak do końca zdrowy, bo kilka razy w ciągu dnia potrafi zakasłać i jest to taki duszący kaszel, no ale najważniejsze że się nie pogłębia:-D
Inka zdrówka dla Skarba
 
Witajcie, dziś razem z M. wstaliśmy po 6:00 A Adaś sobie do 7:15 spał. Ale fajnie sobie pogadaliśmy. Wieczorem to już jesteśmy tak zmęczeni, że nawet rozmawiać się nie chce, a raczej sił brak. Jutro jesteśmy zaproszeni na grilla do mojej siostry- ze spaniem, bo zanim by się wszystko dobrze zaczęło my musielibyśmy z Adasiem wracać.
Dziś znowu coś powystawiam na allegro. Już trochę się przestrzeni zrobiło.
Za godzinę wychodzimy na spacer, więc przedpołudnie jakoś zleci. No nic muszę spadać bo mi A. się wspina na głowę.
 
reklama
Dzień dobry :-)

U nas dzisiaj pobudka 6,20 a wczoraj Maciuś usnął o 24 przy czym wczoraj aż z płaczu się dławił chyba któryś ząb idzie =/ Jedyny plus że przespał te wszystkie godziny w swoim łóżeczku aż byłam w szoku.

Zaraz się wyszykuję i pojedziemy po bułeczki do lidla i przy okazji do agencji.
 
Do góry