reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Asko, Agapa, proszę o fotki nowymi fryzurkami i oczywiście ZAZDROSZCZĘ OKROPNIE wizyt u fryzjera :)

Agapa, drąż dalej co powoduje jej niechęć do szkoły! koniecznie! może wizyta u pedagoga szkolnego by pomogła albo ostatecznie psycholog dziecięcy. Pók co chyba wszystko można odwrócić, jak zacznie się TEN nastoletni bunt, to może być już ciężej. Powodzenia!!
 
reklama
Mam mały komputerowy problem. Braciszek coś mi narobił w komputerze i nie mam tego programu co przerabiałam zdjęcia. Możecie polecić mi jakiś program, abym mogła zmienić rozmiar zdjęcia, przyciąć i jakieś małe drobnostki pozmieniać. Nie musi być nie wiadomo co, zwykły edytor zdjęć.
 
2701 ja mam program picasa bardzo prosty i ma fajne opcje.Mysle ze wystarczajace dla amatorów.

Agapa a moze terapia wstrzasowa. Moze jak sie otrzasnie jak sama doprowadzi do tego ze bedzie miala zle oceny.

Ze mna dzis juz duzo lepiej. Furagina nie zawodzi. Adas tyle wczoraj jadl ze dzis od rana zafundował mi okropna kupe. Aż go musialam w wannie myc. M.zabiera go na mecz a ja sie zastanawiam czy isc czy siedziec w domu. Ale pewniezostane bo trzeba łazienkę ogarnąć.
 
Ja z porzadkami jestem w czarnej d....:p
No ale mężol powiedział że mam się nie stresowac i mogę przecież umyć okna po świętach więc luz.
Urodziny Zu robie w przyszła sobotę, a Najwyższą Izba Kontroli wyjechała:-D na święta i nowy rok-wraca 2 stycznia więc luzik.
 
Hej :)

A ja juz po porządkach ;) Wstyd się przyznac, ale dopiero dziś, w niedzielę posprzątałam nasze pokoje. Nawet myłam okna :baffled:
Trudno, wczesniej nie dało rady.Jutro rano musze sprzątnąć kuchnie. Dziś chciałabym jeszcze jechać na zakupy, choć nie jestem pewna czy sie uda, bo na 19 chocby sie paliło i waliło- ide na zumbe.

2701 ja także uzywam programu picasa.
 
Witam Was wpadam tylko na chwilkę bo chciałam Wam wszystkim, Waszym rodziną życzyć: zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia, niech Jezus narodzony ma Was w swojej opiece. Cudownego, bogatego Mikołaja oraz spełnienia marzeń.
Dorota z mężem, Amelką i Kacperkiem.

A i życzę samych wspaniałych dni wszystkim grudniowym 2latkom.
Pozdrawiam.
 
Witam

U nas przygotowania do świąd daleko w d.... nic nie porobione nie posprzątanie jedynie co choinka do połowy ubrana i tyle.
Dopadł nas jakiś wirus wszyscy prócz Kacperka wczoraj biegunka i wymioty normalnie masakra dziś z Maciulka się normalnie woda lała i wymiotował nie chce nam jeść ale nam starym też się nie chce więc nie zmuszam. M pojechał do pracy bo odrabiają żeby wtorek mieć wolny.

kota współczuję odwiedzin teściowej. Kobieta niepoważna chora ładować się w gości nie dziwię się że jesteś zdenerwowana, oby maluchy nic nie złapały.

2701 ja używam Photo Scape a zwykłe tylko zmniejszanie to w paincie :-)

STO LATEK DLA BARTUSIA, KASI I NINKI !!!
 
U mnie posprzatane w miarę. Choć w naszej sypialnio-bawialni nigdy nie zapanuje porzadek wiec to pomieszczenie olewam. No i w naszej przyszlej kuchni musze jutro umyc okno bo po szlifowaniu ścian jest okropnie brudne. Ogolnieto nie wiem czemu ale świeta mnie przytłaczają. Człowiek rozmysla o problemach.. ehhh.

Kota współczuję, widze ze nie tylko mnie swieta zaczna sieod nerwow.
 
reklama
Hej, u mnie ze sprzątaniem tak sobie, ogarnęłam co najgorsze, jutro dopiero pomyję podłogi i kuchnię , bo przy gotowaniu i tak się wszystko ubrudzi. W sumie to szkoda tracić czas na porządki:-p Zaraz zabieram się za zrobienie sałatki z zupek chińskich, może jeszcze zawijasy makowe , ale boję sie , że zjem wszystkie do jutra:sorry2:
Byliśmy u brata Tz, bo wyjeżdżają na święta do rodziny , daliśmy prezenty dla Stasia. Bartek dostał od nich pościel w auta i fajne puzzle, a i jeszcze taki proszek do kąpieli co zamienia wodę w żel:szok: to wypróbujemy u babci, niech potem sprząta:cool2:

Współczuję nerwów dziewczyny... ja czekam co moja matka odwali , bo zawsze ma jakieś problemy w święta i psuje wszystkim humor...
 
Do góry