reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
zastanawiam sie czy nie brac dodatkowowitaminy D oczywiscie skonsultuje to z ginem ale czy , któraś z was bierze bo zalecenia dla ciezarnych są około 1000 jm a moje tabletki dla ciezarnych maja tylko 400 a teraz słońca coraz mniej .
 
Dziewczyny ja tak z innej beczki... Jak tam rozstępy ? Zaczynają się Wam robić czy macie "czyste" brzuszki ? Mnie zaczyna coraz częściej swędzieć brzuch i czuje że skóra na nim jest taka napięta . jak jest z Wami?
 
kasiasysunia - mi się pojawiły w okolicy pępka, tak ok 1 cm, mało widoczne. Ale przypominam sobie, że chyba w poprzedniej ciąży też tak miałam.
 
U mnie niestety się pojawiły na brzuchu już jakiś czas temu, choć część zostało po poprzedniej ciąży. Może dlatego, że tym razem dosyć szybko pojawił się brzuch i dodatkowo mimo intensywnego smarowania trochę się opalił w trakcie wakacji nad morzem. No cóż - kolejna pamiątka po kolejnej ciąży będzie;)
 
Ja smaruje się ciągle innymi specyfikami narazie nie jest źle skóra nawilżona , w dotyku w miarę elastyczna ale też swędzi , najgorzej ponoć po porodzie bo wtedy jest hiper burza hormonalna więc trzeba pamietać o smarowaniu a z małym dzieckiem będzie ciężko .
ja smaruje rano balsamem na rozstępy a na noc oliwką
 
reklama
co do rozstępów to po rozmowach z różnymi specjalistami to stwierdzam że są one przypisane danej kobiecie więc albo je będziesz mieć albo nie niezależnie czym i ile będziesz smarować... tak też wynika z opowieści koleżanek... więc smarować nie zaszkodzi bo nie będziecie miały co sobie zarzucić ale jak wyjdą to się okaze że smarowanie nie pomogło ;-) mam mnóstwo znajomych, które rozstępów nie mają mimo braku nawilżania brzuch,piersi czy pośladków ale nie przejmujcie się nawet jak je macie... JESTEŚCIE PIEKNE!
 
Do góry