reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Colorado1989

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam serdecznie!

Jest to grupa wsparcia dla kobiet które starają się o dziecko, są w ciąży lub już po i zmagają się z bagażem nadprogramowych kilogramów.

Możemy tutaj się uzewnętrznić, wyżalić, podzielić swoimi niepokojami, ale przede wszystkim wspierać, wymieniać się spostrzeżeniami, przepisami.

reklama

kasia0121

Rozwiązania
0
Jestem i ja:) Colorado Ty to zdolna bestia jestes:). Jutro miałam robić dietetyczny obiad, ale mąż mi nie kupił mielonego z indyka. No cóż, będzie dzień bez obiadu;)

Colorado1989

Rozwiązania
0
Super Kasiu, cieszę się że jesteś :) faktem jest, że nie było mi łatwo też znaleźć opcji do zakładania nowego tematu... ale się uparłam :)

A co do obiadku, to na pewno masz coś w szafkach i lodówce, co pozwoli coś około dietetycznego przygotować :) u mnie dziś był żurek z kaszą jęczmienną (zamiast ziemniaków), a na jutro jeszcze nie mam pomysłu ...

Mimi2330

Rozwiązania
0
Witam się i ja
Colorado wspaniale ze Ci się udało założyć tą grupę

reklama
Do góry