reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Mimi ,Colorado ,Edysiek dziękuję bardzo :*
Colorado aleś wymyśliła :D To prawda tak Was lubię, że nawet jak bym do tych moich 77kg schudła to i tak od Was nigdzie nie pójdę :p
Co do moich 88kg dużo osób mi daje mniej ale niestety waga nie kłamie :p Ja należę do tych grubokościstych ;)
Co do 500+ to tak nasi wysłali do Krakowa ,oni do Norwegii Ci im odesłali w języku norweskim nie wiedzieli co z tym zrobić wysłali gdzieś znów tamci znowu do Krakowa oni znowu do Norwegii oni znów odesłali to samo po norwesku i pewnie jak bym nie pojechała to dalej te nasze polskie tłuki by to odsyłały.I pismo za pismem i też musiałam z ZUSu wyciągać ,że na macierzyńskim byłam bo oni widzą w systemie ale nie są pewni czy w tym czasie ubezpieczona byłam ręce opadają.
Edysiek super zakupy ja tylko dwie pary spodenek kupiłam, bo u nas niestety wszystko na dziewczynki :(
 
reklama
Mimi ,Colorado ,Edysiek dziękuję bardzo :*
Colorado aleś wymyśliła :D To prawda tak Was lubię, że nawet jak bym do tych moich 77kg schudła to i tak od Was nigdzie nie pójdę [emoji14]
Co do moich 88kg dużo osób mi daje mniej ale niestety waga nie kłamie [emoji14] Ja należę do tych grubokościstych ;)
Co do 500+ to tak nasi wysłali do Krakowa ,oni do Norwegii Ci im odesłali w języku norweskim nie wiedzieli co z tym zrobić wysłali gdzieś znów tamci znowu do Krakowa oni znowu do Norwegii oni znów odesłali to samo po norwesku i pewnie jak bym nie pojechała to dalej te nasze polskie tłuki by to odsyłały.I pismo za pismem i też musiałam z ZUSu wyciągać ,że na macierzyńskim byłam bo oni widzą w systemie ale nie są pewni czy w tym czasie ubezpieczona byłam ręce opadają.
Edysiek super zakupy ja tylko dwie pary spodenek kupiłam, bo u nas niestety wszystko na dziewczynki :(
Masakra z tymi urzędami :/
Ale teraz jak ci wypłaca to będziesz bogata, możesz szaleć [emoji23]
 
W tych temperaturach chleb nam spleśniał, stwierdziłam więc, że to idealna okazja, żeby zjeść śniadanko bt [emoji16]
IMG_20180805_103256.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180805_103256.jpg
    IMG_20180805_103256.jpg
    76,6 KB · Wyświetleń: 172
Tak zastanawiam się, czy na poważnie nie wrócić do mało węglowej diety przed cc, w sumie może nawet by mi to pomogło [emoji4] muszę przyznać, że się ostatnio porozpuszczałam z lodami, deserami, granolą na śniadanie, pieczywem, no masakra [emoji21] ale to częściowo przez męża, który chce mi dogodzić na milion sposobów, a we mnie opór znikomy [emoji33]
 
Tak zastanawiam się, czy na poważnie nie wrócić do mało węglowej diety przed cc, w sumie może nawet by mi to pomogło [emoji4] muszę przyznać, że się ostatnio porozpuszczałam z lodami, deserami, granolą na śniadanie, pieczywem, no masakra [emoji21] ale to częściowo przez męża, który chce mi dogodzić na milion sposobów, a we mnie opór znikomy [emoji33]
Przed i po cc raczej powinno się jeść lekkostrawnie bo wszelkie gazy itp podobno potem są bolesne póki rana świeża
 
Mimi, to zielone to pesto :) a rukolę polałam sobie jeszcze octem balsamicznym i oliwą :)

O tej diecie lekkostrawnej też słyszałam właśnie, może już kurde zacznę, jakby się coś wcześniej zaczęło [emoji23] a ja ostatnio bardzo na strączkowe jem [emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry