reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Jak tam moja grupa się dziś trzyma? Ja zjadłam omleta z cukinią i mozzarellą rano, a na obiad kaszotto ze szpinakiem i pieczarkami [emoji16]
 
Ka niezmiennie Cię podziwiam za inwencję w kuchni!!! U mnie bułka pszenna, tak wiem :/, z szynką, pomidorem i cebulą. A na obiad pomidorowa z makaronem, białym bo Dominik też zjada.
 
Ale domowy chociaż? [emoji16] U mnie na kolację sałatka z serem pleśniowym, kilka wafelków torcikowych i patrzą chrupek monsterków [emoji23] byłam u koleżanki i uczyłyśmy się do egzaminu [emoji12]
 
reklama
Do góry