reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
W temacie diety IO - mój dzisiejszy obiad [emoji16] filet z mintaja, kotlety z soji i warzywa z ogródka [emoji16] wyba nie wygląda zbyt dobrze, bo ją podsmażyłam na tym samym oleju co kotlety, ale dobra była [emoji16]
IMG_20180824_184615.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180824_184615.jpg
    IMG_20180824_184615.jpg
    70,6 KB · Wyświetleń: 159
reklama
Oczekująca, super widzieć Cię i tutaj [emoji8][emoji8] 4kg w miesiąc?! Dla mnie marzenie! Gratuluję! [emoji5] Nie ważne, z jaką wagą się startuje, ważne jest podejście i efekt końcowy :)

Mimi co do tego preparatu to dla mnie pic na wodę :) ma wyciąg z morwy białej, to reguluje poziom cukru nieco, ma witaminę b6 i e i chrom. Cudów to nie zadziała :) już lepiej metforminą + Wit D3 [emoji6]

Ka, gratulacje! [emoji3]

Paula, super obiad! :)

Ja właśnie wstawiłam jajka na pastę do kanapek, bo już mam dość sera żółtego z ogórkiem, chyba od miesiąca to jem na kanapki [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry