reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Colorado a jakby zblendować truskawki i dodać żelatynę? Nie wiem jaki smak wyjdzie, ale jak będą słodkie truskawki to może być dobre.

Ja ostatnio nie piszę, bo mam niedoczas.
Wracam z pracy i nie wiem za co się zabrać. Teraz jeszcze na ogrodzie sporo do robienia. Ale ja lubię, dla mnie to relaks.
 
reklama
Colorado a jakby zblendować truskawki i dodać żelatynę? Nie wiem jaki smak wyjdzie, ale jak będą słodkie truskawki to może być dobre.

Ja ostatnio nie piszę, bo mam niedoczas.
Wracam z pracy i nie wiem za co się zabrać. Teraz jeszcze na ogrodzie sporo do robienia. Ale ja lubię, dla mnie to relaks.
Edysiek mam uraz do żelatyny samodzielnie stosowanej, jak robiłam sernik na zimno, i używałam tej żelatyny, to myślałam, że padnę od tego smrodu [emoji23] i potem miałam wrażenie, że czuję ją w tym serniku nieszczęsnym hehe

Zależy od pracy właśnie jaką się ma, ja na codzień kiszę się przed komputerem, to często i wolontaryjnie mamie szłam powyrywać chwasty na rabatach [emoji23][emoji23][emoji23] więc rozumiem tę przyjemność :)
 
Co do mojego męża ręce opadają ...jak mu wygarnęłam to zaczął coś pyskować jak to po paru piwach... A wczoraj mi oświadczył ,że po roczku jedzie na tydzień do Norwegii....
Mimi czytałam przepis to w tym co robiłam jest kruchy spód i krem jogurtowo śmietankowy .
Ka smacznie wygląda to Twoje śniadanko :) U mnie standardowo serek waniliowy .Ostatnio jeść nie mogę wszystko mnie boli, mdłości nie przechodzą aż się wszystkiego odechciewa.
W czwartek muszę na zakupy jechać kupić wszystko na roczek nie wyobrażam sobie tego. W sobotę czeka nas tort ja ledwo żywa a matka chrzestna ma nogę w szynie gipsowej ale damy radę ;)
Agunia mam nadzieję że mąż jedzie z tobą na zakupy??? Kiepski pomysł żebyś dzwigala torby...
 
Mimi, gratulacje! Życzę jeszcze 80ciu w zdrowiu i miłości [emoji7][emoji7][emoji7] co pysznego szykujesz?

Agunia, jak się czujesz? Jak przygotowania do roczku?
 
Mimi tak jedzie ze mną ja nie dam rady nic podnieść .Podniosłam dziś garnek ,żeby makaron odcedzić i momentalnie ból i krwawienie :(
Mimi jeszcze raz wszystkiego najlepszego :*
Ka czuję się okropnie ból jest paskudny do tego doszło ciągniecie szwów i ledwo co chodzę.Co do roczku ja urodziny dzieci robię tylko na słodko ,soki, kawa i wino .Na piątek mam ambitny plan dwa ciasta plus kruche babeczki z owocami a w sobotę tort.Balony kupione, butla z helem ,talerzyki ,kubeczki i serwetki też :) A to dekoracja stołu z zeszłego roku oczywiście po torcie dorośli dostają normalne talerzyki ;)
FB_IMG_1529435877546.jpg
FB_IMG_1529435869525.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1529435877546.jpg
    FB_IMG_1529435877546.jpg
    84,8 KB · Wyświetleń: 264
  • FB_IMG_1529435869525.jpg
    FB_IMG_1529435869525.jpg
    77,8 KB · Wyświetleń: 273
reklama
Hej. U nas dziś 8 rocznica ślubu [emoji16]
Dostałam piękne kwiaty. A ja szykuje kolacje ale na 23.00 bo mąż w pracy... [emoji849]
Wszystkiego najmiłośniejszego dla Was! [emoji7][emoji7]

Miałam piać z zachwytu, że 8 lat, to tak długo, a zorientowałam się, że w tym roku u nas będzie niewiele mniej, bo 6 [emoji23] a 10 razem [emoji23]
Tak, kiedyś kupowałam taką na allegro i jest całkiem fajna :) No ale zdecydowanie wolę taką z cukrem, więc już potem jej nie kupowałam ;)
Ooooo! Dzięki!
Czemu tego ustrojstwa nie można u nas w sklepach dostać, tylko wszystko z cukrem [emoji21]
Dzięki [emoji9][emoji9]

Robię pierś z kurczaka w cieście francuskim i potem bezy z kremem [emoji39][emoji16]
Mmmmm! Zrób focie nam na smaka! [emoji23]
Mimi tak jedzie ze mną ja nie dam rady nic podnieść .Podniosłam dziś garnek ,żeby makaron odcedzić i momentalnie ból i krwawienie :(
Mimi jeszcze raz wszystkiego najlepszego :*
Ka czuję się okropnie ból jest paskudny do tego doszło ciągniecie szwów i ledwo co chodzę.Co do roczku ja urodziny dzieci robię tylko na słodko ,soki, kawa i wino .Na piątek mam ambitny plan dwa ciasta plus kruche babeczki z owocami a w sobotę tort.Balony kupione, butla z helem ,talerzyki ,kubeczki i serwetki też :) A to dekoracja stołu z zeszłego roku oczywiście po torcie dorośli dostają normalne talerzyki ;)Zobacz załącznik 868996 Zobacz załącznik 868997
Uważaj na te rany, żeby wszystko się ładnie zagoiło i nie rozeszło w środku [emoji8] mnie boli, jak to czytam :(

Ale stół wielki! [emoji7]
 
Do góry