reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Jak tam dziewczynki? :)

Wrzucam mój dzisiejszy obiad, bo w końcu udało mi się zrobić coś grzecznego [emoji23][emoji23][emoji23]

Kasza orkiszowa z boczniakami, boczkiem, cebulą, sosem sojowym, pietruszką i czosnkiem. Do tego wpadła jeszcze szklanka maślanki [emoji7]
IMG_20180628_153601.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180628_153601.jpg
    IMG_20180628_153601.jpg
    60 KB · Wyświetleń: 413
Jak tam dziewczynki? :)

Wrzucam mój dzisiejszy obiad, bo w końcu udało mi się zrobić coś grzecznego [emoji23][emoji23][emoji23]

Kasza orkiszowa z boczniakami, boczkiem, cebulą, sosem sojowym, pietruszką i czosnkiem. Do tego wpadła jeszcze szklanka maślanki [emoji7]Zobacz załącznik 871805
Mniam... Wygląda apetycznie. Musisz częściej wrzucać swoje menu bo brzmi pysznie [emoji4]

U mnie diety brak...
W sobotę mamy wesele.
 
Mimi, jakbym wrzucała to byłoby jeszcze pyszniejsze, bo grzeszniejsze [emoji23][emoji23][emoji23] ale mi wstyd z tym moim jedzeniem, no i nie chcę demotywać nikogo na diecie [emoji23]

Nie wiem w ogóle czemu tak późno boczniaki odkryłam, jak one takie pyszne!

W tym roku macie chyba maraton imprezowy [emoji6] ale to fajniej, wybawicie się :) jak jesteście tańczący to spalicie w ruchu [emoji41]
 
Dziękuję bardzo za życzenia dla Michasia i wszystkie pochwały :* Tort był pyszny zrobił duże wrażenie :) Solenizant przespał całą impreze ;) Zaliczył tylko tort i zasnął :)
Colorado smacznie wygląda.
U mnie diety brak ostatnio prawie tylko owoce jem. Przez siedzenie w domu prawie dwa kilo na plusie ale dziś wyszłam na pierwszy spacer dałam radę! Po ponad dwóch tygodniach dziś też pierwszy raz wsiadłam do samochodu trochę ciężko było ale na zakupy z synem pojechałam :) Trochę odpocznę i zabieram się za robienie gołąbków :)
 
U nas kolejny dzień i spacer i znaleźliśmy ptaszka wypadł z gniazda niestety po 10minutach zdechł.Minęły ze 2godziny i Kacper przysłał mi zdjęcie
received_407796523040328.jpeg

Ktoś potrącił to maleństwo .To nie wiele myśląc wsiadłam do samochodu i zawieźliśmy kotka do weterynarza .Okazało się, że to ona i ma około 4tygodni .Ma uszkodzone tylne nogi i albo są tak mocno potłuczone albo jest porażenie nerwowe.Jesli nie zacznie chodzić do poniedziałku mamy podjechać i zobaczyć co dalej. Za wizytę zapłaciłam 42.5 a maleńka dostała imię i oto Niunia :)
IMAG0682.jpg
 

Załączniki

  • received_407796523040328.jpeg
    received_407796523040328.jpeg
    655,9 KB · Wyświetleń: 290
  • IMAG0682.jpg
    IMAG0682.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 282
U nas kolejny dzień i spacer i znaleźliśmy ptaszka wypadł z gniazda niestety po 10minutach zdechł.Minęły ze 2godziny i Kacper przysłał mi zdjęcie Zobacz załącznik 872492
Ktoś potrącił to maleństwo .To nie wiele myśląc wsiadłam do samochodu i zawieźliśmy kotka do weterynarza .Okazało się, że to ona i ma około 4tygodni .Ma uszkodzone tylne nogi i albo są tak mocno potłuczone albo jest porażenie nerwowe.Jesli nie zacznie chodzić do poniedziałku mamy podjechać i zobaczyć co dalej. Za wizytę zapłaciłam 42.5 a maleńka dostała imię i oto Niunia :) Zobacz załącznik 872501
O rany jakie maleństwo... Super, że jej pomogliście, oby to było tylko stłuczenie, a nie żadne poważniejsze uszkodzenie. Trzymam kciuki za Niunię [emoji8]

Stęskniłam się już za takimi kocimi maluszkami [emoji7]
 
A wet coś mówił o jej prawym oczku? Bo ma takie zmrużone, u nas jak kociątka miały koci katar to tak trochę wyglądało, dostały kropelki z antybiotykiem do oka i było wszystko ok :)
 
Tak pytalam o to oczko kazała przemywac solą fizjologiczną ale nic to nie daje.Przemyłam mocną herbatą ropa zeszła i otworzyła oczko .Juz na jedną nogę lekko staje druga jej ucieka i upada.Zobaczyny może jutro będzie lepiej :) Na noc dostała większy domek ,żeby nie uciekła :)
IMAG0687.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0687.jpg
    IMAG0687.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 270
reklama
Tak pytalam o to oczko kazała przemywac solą fizjologiczną ale nic to nie daje.Przemyłam mocną herbatą ropa zeszła i otworzyła oczko .Juz na jedną nogę lekko staje druga jej ucieka i upada.Zobaczyny może jutro będzie lepiej :) Na noc dostała większy domek ,żeby nie uciekła :) Zobacz załącznik 872528
O, to super, że są postępy :) ale słodka jest ta panna [emoji7]
 
Do góry