reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Ja zawsze piekę rzucany ze strony "moje wypieki", ale pewnie juz jakiś upiekłaś.

A jednak ciekawość zwyciezyła:) ja bym chyba nie wytrzymała nie wiedzac. Może teraz maluch Wam zrobi psikusa i się jutro nie pokaże:)
 
reklama
Colorado to jak my, tez planujemy 3 :D tzn. Wszystko okaże się jutro bo mamy POLOWKOWE!!! Zdecydowaliśmy jednak, ze chcemy wiedzieć co tam w brzuszku siedzi. Ja z emocji orzed jutrem juz dzis wstalam o 6 i sprzątam od rana :D Zrobilam porządek w kosmetykach, lodowce, listę zakupów, pranie, obiad prawie gotowy... Raaanyy jakos tak strasznie bym chciala zeby to była dziewczynka! Jeśli będzie chlopak to oczywiście tez sie uciesze bo dwoch chłopców tez super sprawa ale w głębi serca strasznie bym chciala dziewczynkę [emoji14] Jutro rowniez mamy z mężem rocznicę, chyba będę atakować dzis tego torta. Jak maly pojdzie na drzemke to postaram się zrobić biszkopt. :) Macie jakiś sprawdzony przepis?
O rany, teraz dopiero doczytałam, że jednak chcecie znać płeć [emoji7][emoji7][emoji7]

Co do dzieci to zobaczymy jak to będzie u nasz z tą trójką to się śmieję, że mi się jeszcze może odechcieć, jak Bruno się jakimś łobuzem zrobi [emoji16]
 
Do góry