reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

siluniu- fajnie macie z tą gwiazdką:tak: zawsze jakieś dodatkowe prezenty... no i że sami możecie je wybrać:tak::tak:

hmmm kurka taka zaaferowana jestem przyjściem oli na świat, że zapomniałam o julci:zawstydzona/y::zawstydzona/y: i jej drugich urodzinach:zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale moje szwagierki zaoferowały pomoc- tzn. chcą wyprawić juleczce przyjęcie:tak::tak:
 
reklama
Bedytka, ja tez jeszcze nie kupilam "Naj", moze jutro mi sie uda, o ile jeszcze bedzie w kiosku :-p

Siluniu, super macie z ta firmowa gwiazdka :tak::-)My tez w pracy dostajemy paczki dla dzieci, ale sa niestety bardzo skromne :sorry2:

A co do urodzinek to ja znowu bede robic Sarze garden party - albo 16go w sobote albo w dniu urodzin, tj. w niedziele - zalezy od mojego harmonogramu pracy :tak: T. zobowiazal sie, ze mi pomoze, ale znajac zycie to sama z pomoca Moniki i Pauli urzadze malej imprezke :-p:-)
Mielismy jej kupic ta taka kuchnie tefala, ale nie wiem czy jest sens, bo lato skonczy sie w sumie miesiac po urodzinach, a w domu nie mam gdzie jej trzymac :baffled:
No i wlasnie tez nie mam pomyslu na prezent :sorry2: Bo jakby nie patrzec to wszystko ma...:-p:blink:
 
a ja kupiłam Naj i moje dziecko poszło ze znikopisem spac:baffled: w domu ma ale taki duży, mało poręczny a ten zgrabniutki wiec sie do niego przytuliła:-D

a przed wczoraj spała z wiertarka która jej kupił dziadek:-D
ostatnio w ogóle spedza strasznie dużo czasu z dziadkiem w garażu, śmiejemy sie ze dziadek na siłe robi z niej wnuka;-)ja nie jestem zachwycona bo w garażu "lekki" nieporządek ale dziadek zarzeka sie że nie spuszcza jej z oka...wiec niech se z nim tam siedzi....

co do urodzin to nic nie kupujemy, urzadzimy jej pokój ...czyli zostanie całkiem sama bo my sie wyniesiemy...niestety nowych mebelków nie dostanie ale nowe łózka i jakies drobiazgi:tak:bo na inny prezent to pomysłów mi brak....
 
Mada, tez kupilam Naj i Sara tak jak Ami - spala ze znikopisem :-p:-D:-p
A dzisiaj spalysmy z dmuchanym oslem shrekowym :-p

No i tak jak Ami uwielbia towarzyszyc dziadkowi z roznych robotkach, szczegolnie przy samochodzie :tak::-)
 
naj oczywiście już nie znalazłam, ale za to cokolwiek z Kubusiem Puchatkiem sprawia radość Alce:-)
silunia świetnie, że taki macie wybór, u nas w pracy nic nie ma dla dzieci, a w innych zakładach jak za "komuny" - reklamówka ze słodyczami:no:
 
U nas teraz na tapecie oprocz "Shreka", jest disneyowski "Król Lew" :tak::-) - codziennie musi obejrzec chociaz raz (co prawda ogladamy tylko pol, bo to na 2 plytach mam i na druga juz nie ma cierpliwosci :-p:-D, ale patrzy w ekran z zapartym tchem jak widzi zwierzeta :tak::-))
 
A u nas codziennie Toy Story. Piotrus uznaje tylko te bajke. Na urodziny zamowilismy mu figurke Buzza (postac z Toy Story). Jak mu sie spodoba, to bedziemy kompletowac cala zaloge.

A jesli chodzi o paczki, to u nas wlasnie reklamowki ze slodyczami. :-D Juz nawet Weronika zaliczyla swoja pierwsza paczke (na Dzien Dziecka).
 
ollesia ja też lubię "toy story":-):-):-) Wojtek uwielbiał, teraz już wyrósł,
a Alka to tylko Kubuś i Kubuś, mówi: posiaczek, ochoł, tigjisek, pucha albo misiu, sowa, kjójik, mama, meństwo no i Tosia;-)
 
reklama
a u nas dzień bez Krecika dniem straconym:baffled:mam juz dośc tej bajki , jak ona ma zacząc gadać jak ogląda krecika który tylko ahoj mówi:dry:
inne też choc ostatnio mało bajek bo nie ma czasu, tylko przy śniadaniu i kolacji:-p
 
Do góry