reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ah widzicie miałam przestać czytać a wszystko analizuje ,bo piszą ,że jak się robią miękkie i przestają boleć to ciąża może być obumarla, wiem, wiem ,że to chore że wszystko analizuje ale jakiś dołek mnie złapał dziś ..
Nie czytaj już internetow [emoji6]wiem że łatwo powiedzieć bo sama to robie a potem mam dzień zwalony.
 
reklama
Dokladnie tak jak mówisz ehh chyba jestem jakaś szurnieta, że ciągle sobie wmawiam wszystko..
Nie jesteś jedyna[emoji4] też sobie poczytałam potem mam dola, brzuch nie boli piersi też i już na bank ciąża obumarła. Potem znów boli boje się że krew poleci,paranoja.
 
Biorę duphaston, a Ty? Mi niby mówiła gin ,że nie radzi nospy brać ... I nie wiem co teraz
Też biorę duphaston. Nospę biorę gdy mam silniejsze bóle. Tak mi zaleciła ginekolog, zresztą w ulotce we wskazaniach jest poronienie zagrażające.
Piersi tez bolą mnie raz mniej raz więcej więc nie wiem, w poprzednich ciążąch wogóle mnie nie bolały.
 
Dziewczyny,każda ciąża jest inna i nie ma co porównywać na podstawie historii z neta. Ja nawet swoich nie jestem w stanie porównać ,bo każda była inna. W pierwszej ciąży nie pamiętam żebym miała w ogóle jakieś objawy po za brakiem okresu i urodziłam zdrowego syna, w drugiej miałam straszne mdłości i też urodziłam zdrowego syna , w trzeciej, która straciłam miałam ból piersi i brzuch do samego końca ,ponieważ beta ani mi nie rosła,ani też nie spadała przez 2 tygodnie i wszystko stało w miejscu . W tej ciazy mam mieszankę wszystkiego [emoji6] Także wrzucamy na luz i tak co ma się wydarzyc to się wydarzy, pewnych rzeczy nie przeskoczymy.
 
A co do nospy, brałam w każdej ciąży w razie potrzeby i raczej nie sądzę żeby w czymś zaszkodziła ,odkąd pamiętam lekarze zapisują nospe.
 
Też biorę duphaston. Nospę biorę gdy mam silniejsze bóle. Tak mi zaleciła ginekolog, zresztą w ulotce we wskazaniach jest poronienie zagrażające.
Piersi tez bolą mnie raz mniej raz więcej więc nie wiem, w poprzednich ciążąch wogóle mnie nie bolały.
Napisałam na priv
 
Stycznioweczki trzymajcie sie cieplutko ❤nudnych i zdrowych ciaz zycze Nam sie niestety nie udalo.... Bedziemy probowac dalej
Przykro mi :( Trzymam kciuki, żebyście nie musieli czekać zbyt długo...

Co do wczorajszego dnia, wszystko udało się znakomicie. Jedzenia dużo i przepyszne szwagrowi wyszło, jak zawsze. No i to spotkanie z najbliższymi bezcenne... Na co dzień wiadomo, każdy goni, nie ma czasu... A wczoraj do 22 siedzieliśmy na ogrodzie, było wesoło, dużo śmiechu, cudnie.

Co do neta, ja wcale nie czytam, nigdzie. Piszę tylko tu z Wami na forum i nigdzie więcej. Wcześniej chwilę byłam na innym forum styczniowych mam, ale szybko odpuściłam. Przez to spokojniejsza jestem i po prostu czekam. Choć nie ukrywam, żę jakieś obawy z racji wieku mam. Staram się mie myślec o tym. Poprzednie ciąże, przeżyłam zupełnie spokojnie, żadnych testów owulacyjnych, żadnych bet, nic, poza Czekałam a dzieci rosły zdrowo. Teraz też tak będzie. Miłego dnia Dziewczyny. Ja mam wolne do piątku. Ale przyjechała siostra z rodziną, więc się nimi nacieszę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry