reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Hej [emoji4] mam jeszcze 2h do wizyty, troche mniej sie denerwuje, ale mam obawy ze moja wizyta bedzie wygladala jak u @asiaxkk [emoji20] super ze wszystko w porządku z maluszkiem [emoji8] ja tez pewnie umowie sie na prywatna wizyte dodatkowo. Tak dla swietego spokoju [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny w ktorym momencie dokładnie robicie te wizyty? Ja dzis zaczynam 12tc, wiec wizyta mi wypada na 13+5, to nie jest za późno? Może powinnam spróbować to.przełożyć?
 
Dziewczyny w ktorym momencie dokładnie robicie te wizyty? Ja dzis zaczynam 12tc, wiec wizyta mi wypada na 13+5, to nie jest za późno? Może powinnam spróbować to.przełożyć?
Mówisz o prenatalnych? To taki ostatni moment. Ale generalnie jeszcze mieści w widełkach, wiec mysle ze bedzie ok. Ja prenatalne bede miała 12+5.
 
Mówisz o prenatalnych? To taki ostatni moment. Ale generalnie jeszcze mieści w widełkach, wiec mysle ze bedzie ok. Ja prenatalne bede miała 12+5.
Tak tak, chodzi mi o.prenatalne. Muszę sobie spojrzeć na znanego lekarza, może mój lekarz ma jakis wczesniejszy termin wolny jeszcze..
 
Ja już po wizycie i niestety tak jak myślałam nie spełniła moich oczekiwań ponieważ badanie miałam w luxmedzie. Całe usg trwało może 5 minut, lekarz sprawdził przezierność karkową (1,15), powiedział, że kość nosowa widoczna, puls (160) ręce są nogi są i tyle [emoji852]️ ryzyka mi nie wyliczył tylko wpisał te parametry na kartę. O poznaniu płci nie było nawet mowy. Ogólnie usłyszałam, że jest ok, ale te parametry to chyba trochę za mało. Następna wizyta jest 17.07 prywatna u lekarza z certyfikatem wiec myślę, że będzie bardziej dokładny.

Zdjęcie też otrzymałam bardzo niewyraźnie.

Zobacz załącznik 874222
Co Ci lekarze tacy bezduszni. W czym by mieli problem pokazac matce dziecko na ekranie. Dobrze wiedza jak kobieta do przezywa. Nie moge tego zrozumiec. Ja w poprzedniej ciazy mialam prenatalne na nfz i zawsze ginekolog pokazywała mi wszystko na ekranie, bez, zadnego problemu.
 
Dziewczyny w ktorym momencie dokładnie robicie te wizyty? Ja dzis zaczynam 12tc, wiec wizyta mi wypada na 13+5, to nie jest za późno? Może powinnam spróbować to.przełożyć?
Ja mam 12t4d ale moja gin mi mówiła ,że robi się do 13+6 także miescisz się jeszcze ;) myślę że os, które umawiaja na takie badania wiedzą do kiedy mogą zapisać i obliczaja wszystko dokładnie ;)
 
Ja to jednak głupia jestem :( pomylilam sie w obliczeniach o cały tydzień, co oznacza ze prenatalne mam.ustalone na 12+5, a nie 13... coraz częściej mnie takie zaćmienia łapią :/
 
Ja to jednak głupia jestem :( pomylilam sie w obliczeniach o cały tydzień, co oznacza ze prenatalne mam.ustalone na 12+5, a nie 13... coraz częściej mnie takie zaćmienia łapią :/
Spoko ja ostatnio włożyłam cukier do lodówki, myślałam, że mój M udusi się ze śmiechu [emoji16] nagmiennie zapominam czy zamknełam mieszkanie i auto, a wczoraj pytam M. czy ma klucze z domu, on biedy szuka, biega, poci się, a ja stoje zdegustowana po czym okazało się, że trzymam je w ręce.. [emoji23][emoji23]
 
Dziewczyny w ktorym momencie dokładnie robicie te wizyty? Ja dzis zaczynam 12tc, wiec wizyta mi wypada na 13+5, to nie jest za późno? Może powinnam spróbować to.przełożyć?
Chyba 13+6 to ostatni dzien kiedy można zrobić .Najlepiej jest pomiędzy 12 a 13 tc
 
reklama
Ja to jednak głupia jestem :( pomylilam sie w obliczeniach o cały tydzień, co oznacza ze prenatalne mam.ustalone na 12+5, a nie 13... coraz częściej mnie takie zaćmienia łapią :/
Nie martw się ja co chwilę takie akcje mam [emoji23] [emoji23] [emoji23] zakręcona jestem jak nie wiem co [emoji12]
 
Do góry