reklama

Happy birthday to you!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2007' rozpoczęty przez Agutek, 12 Styczeń 2008.

1. Agutek

Agutek Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny pierwsze urodzinki naszych bobasow zblizaja sie wielkimi krokami.
    Pomyslalam sobie, ze moze bedziemy dzielic sie tutaj pomyslami jak i gdzie zorganizowac ta imprezke, co przygotowac, itp., itd.

Z tego co wiem to w roznych regionach Polski sa jakies specyficzne "rytualy" podczas urodzinek. Fajnie by bylo poczytac sobie o tym :tak:

Mozna by bylo o tym pisac na glownym watku, ale jesli ktoras bedzie chciala szybko odnalezc jakies informacje to tam chyba trudno byloby to zrobic, mysle, ze tutaj troszke latwiej :-)

2. blueberry77

blueberry77 Podwójna Marcówka :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Może życzonka też tutaj?

3. reklama
  4. bernadettka

bernadettka Opiekuńcza mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny świetny pomysł. To może Ja powolutku zacznę jaką mamy koncepcję na ten szczególny dzień.....
    Roczek małej wyprawiamy w lokalu, ponieważ nasze mieszkanko nie należy do największych,a wraz z roczkiem bierzemy cywilny ;-).
    Pod koniec tygodnia będziemy się rozglądać za lokalem. W naszej rodzinie kładzie się dziecku tacę, a na niej:
    pieniążki - to chyba każdy wie
    kieliszek - to również
    biblię- zakonnica/ ksiądz
    pióro - zostanie pisarka/pisarzem
    klucze - woźną:-D
    szpulka nici - krawcową:-D
    Nom i oczywiście tort, gdzieś czytałam, że można zrobić ze zdięciem dziecka, ale u kogo??Nie pamietam

5. blueberry77

blueberry77 Podwójna Marcówka :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hm... ja wcale nie planuję żadnej imprezy. Pewnie będą goście, ale raczej na raty po kilka osób. Karol nie lubi jak jest dużo ludzi.

6. Agutek

Agutek Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja znam wersje z kieliszkiem, ksiazka, rozancem, pieniedzmi.
    My chyba w domku zrobimy imprezke, choc wcale mi sie nie chce :-D
    No i trzeba nauczyc dzieci dmuchac swieczke!

7. Ewelina z Bydgoszczy

Ewelina z Bydgoszczy Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Chyba "Sowa" robi tort ze zdjeciem.

My zrobimy w lokalu i juz pewnie trzeba się za nim zacząć rozglądać:-)

8. Lajla83

Lajla83 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u nas szalu nie będzie:no: będzie masza w niedziele a po mszy torcik i kawa:tak: mam niedaleko super cukiernie:-) robia super torty w różnych kształtach:tak:
    Oferta / Torty dla dzieci

9. Agutek

Agutek Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Fajne te torty :tak:

10. reklama
  11. Lajla83

Lajla83 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja myśle o torcie lalka:tak: widziałam na żywo na wystwce i naprawde rewelacja:tak: robią różne kolory:tak: tylko nie wiem czy dziecko nie przeżyje traumy jak zobaczy lale bez nóg:szok::-D

12. domi03

domi03 Moja Niunia <3 SaRuNiA <3

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my tez raczej! w domu,ale nie wiem jak z goścmi bo na chrzcinach było 19 osób i robiliśmy w restauracji..teraz minimum jest 15 os.nie wiem czy zmiescimy ich przy stole..
    na pewno zamawiamy torcik z "Antolaka"-maja pyszne i śliczne torty oraz przeróżne ciasta ciasteczka...(myślę że robią również ze zdjęciem ) z resztą w kilku innych cukierniach widziałam próbki tortów z fotkami..
    aa no i szukam też powoli jakiejś ślicznej sukienusi,myślałam też o przebraniu-np.księżniczka,wróżka,elf...etc..

Poleć forum