reklama

Happy birthday to you!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2007' rozpoczęty przez Agutek, 12 Styczeń 2008.

1. Agutek

Agutek Gość

Dziewczyny pierwsze urodzinki naszych bobasow zblizaja sie wielkimi krokami.
    Pomyslalam sobie, ze moze bedziemy dzielic sie tutaj pomyslami jak i gdzie zorganizowac ta imprezke, co przygotowac, itp., itd.

Z tego co wiem to w roznych regionach Polski sa jakies specyficzne "rytualy" podczas urodzinek. Fajnie by bylo poczytac sobie o tym :tak:

Mozna by bylo o tym pisac na glownym watku, ale jesli ktoras bedzie chciala szybko odnalezc jakies informacje to tam chyba trudno byloby to zrobic, mysle, ze tutaj troszke latwiej :-)

2. blueberry77

blueberry77 Podwójna Marcówka :)

Może życzonka też tutaj?

3. reklama
  4. bernadettka

bernadettka Opiekuńcza mamusia

Dziewczyny świetny pomysł. To może Ja powolutku zacznę jaką mamy koncepcję na ten szczególny dzień.....
    Roczek małej wyprawiamy w lokalu, ponieważ nasze mieszkanko nie należy do największych,a wraz z roczkiem bierzemy cywilny ;-).
    Pod koniec tygodnia będziemy się rozglądać za lokalem. W naszej rodzinie kładzie się dziecku tacę, a na niej:
    pieniążki - to chyba każdy wie
    kieliszek - to również
    biblię- zakonnica/ ksiądz
    pióro - zostanie pisarka/pisarzem
    klucze - woźną:-D
    szpulka nici - krawcową:-D
    Nom i oczywiście tort, gdzieś czytałam, że można zrobić ze zdięciem dziecka, ale u kogo??Nie pamietam

5. blueberry77

blueberry77 Podwójna Marcówka :)

Hm... ja wcale nie planuję żadnej imprezy. Pewnie będą goście, ale raczej na raty po kilka osób. Karol nie lubi jak jest dużo ludzi.

6. Agutek

Agutek Gość

Ja znam wersje z kieliszkiem, ksiazka, rozancem, pieniedzmi.
    My chyba w domku zrobimy imprezke, choc wcale mi sie nie chce :-D
    No i trzeba nauczyc dzieci dmuchac swieczke!

7. Ewelina z Bydgoszczy

Ewelina z Bydgoszczy Fanka BB :)

Chyba "Sowa" robi tort ze zdjeciem.

My zrobimy w lokalu i juz pewnie trzeba się za nim zacząć rozglądać:-)

8. Lajla83

Lajla83 Fanka BB :)

u nas szalu nie będzie:no: będzie masza w niedziele a po mszy torcik i kawa:tak: mam niedaleko super cukiernie:-) robia super torty w różnych kształtach:tak:
    Oferta / Torty dla dzieci

9. Agutek

Agutek Gość

Fajne te torty :tak:

10. reklama
  11. Lajla83

Lajla83 Fanka BB :)

ja myśle o torcie lalka:tak: widziałam na żywo na wystwce i naprawde rewelacja:tak: robią różne kolory:tak: tylko nie wiem czy dziecko nie przeżyje traumy jak zobaczy lale bez nóg:szok::-D

12. domi03

domi03 Moja Niunia <3 SaRuNiA <3

my tez raczej! w domu,ale nie wiem jak z goścmi bo na chrzcinach było 19 osób i robiliśmy w restauracji..teraz minimum jest 15 os.nie wiem czy zmiescimy ich przy stole..
    na pewno zamawiamy torcik z "Antolaka"-maja pyszne i śliczne torty oraz przeróżne ciasta ciasteczka...(myślę że robią również ze zdjęciem ) z resztą w kilku innych cukierniach widziałam próbki tortów z fotkami..
    aa no i szukam też powoli jakiejś ślicznej sukienusi,myślałam też o przebraniu-np.księżniczka,wróżka,elf...etc..

Poleć forum