reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hej kobietki

To plamienie to pewnie bylo zagniezdzanie i teraz by sie zgadzalo,ze testy powoli zaczynaja wychodzić [emoji4]


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
reklama
Dzis juz pewnie test wyjdzie.Ci ciemniejszy, moj byl taki blady w czwartek a za to juz w sobote ladna.widoczna kreska.
Oczywiscie bardzo ciemna wyszla tydzień po dacie miesiaczki ale najważniejsze,ze byla haha


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Dziewczynki ja jutro szpital i hsg, niby mam jeszcze mieć badania krwi ale są dopisane z tyłu skierowania a nie normalnie więc nie wiadomo czy zrobią... no ok ale ja w sumie z innym pytaniem. Miałam już krioterapie na stany przed rakowe na szyjce, była laparoskopia i usunięcie potworniaka a teraz hsg. Wszystko po to, żeby mieć dzidziusia. Biorę glucophage i bromergon ale zastanawia mnie jedno, mam za wysoki testosteron i teraz pytanie czy leki, które biorę wystarczą? Czy powinnam dostać coś na obniżenie testosteronu tylko że do moich uszu dotarło iż testosteron obniża się tabletkami anty a to znów nie pomoże w zajsciu w ciążę...ech :( jutro dam znać co i jak po hsg [emoji9][emoji9]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki ja jutro szpital i hsg, niby mam jeszcze mieć badania krwi ale są dopisane z tyłu skierowania a nie normalnie więc nie wiadomo czy zrobią... no ok ale ja w sumie z innym pytaniem. Miałam już krioterapie na stany przed rakowe na szyjce, była laparoskopia i usunięcie potworniaka a teraz hsg. Wszystko po to, żeby mieć dzidziusia. Biorę glucophage i bromergon ale zastanawia mnie jedno, mam za wysoki testosteron i teraz pytanie czy leki, które biorę wystarczą? Czy powinnam dostać coś na obniżenie testosteronu tylko że do moich uszu dotarło iż testosteron obniża się tabletkami anty a to znów nie pomoże w zajsciu w ciążę...ech :( jutro dam znać co i jak po hsg [emoji9][emoji9]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ci nie pomoge, przykro mi
Popytaj moze na innym wątku :)


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
reklama
Zrobiłam :-) udało się dzisiaj zapisuje się go giną ;-)

Ale mam jedna sprawę w czwartek mam termin u dentysty na licówki ceramiczne myślicie ze mogę iść ? Będą mi robić rtg zęba :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry