reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hej kobietki

reklama
O widzisz czyli teoretycznie na dzisiejszym usg była by szansa na widoczne... czekam na jutro albo środę na odebranie wypisu to zobaczę

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
To trzymam kciuki :)


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
W usg nic niepokojącego wszystko ok. Płynu w zatoce nie stwierdził ale teraz tak myślę kurcze o pęcherzyku nic nie mówił i teraz niewiem czy poprostu nie powiedział czy go nie widział a jeśli nie widział to jestem już po owulacji? Endometrium mam 9mm [emoji21] niewiem czy dobrze czy źle. Zielona jestem czekam na następny cykl na hsg i pokusiłabym się o monitoring bo mam wrażenie że u mnie prócz pcos problemem są nie pękające pęcherzyki. Echhh nic już nie wiem [emoji21]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W usg nic niepokojącego wszystko ok. Płynu w zatoce nie stwierdził ale teraz tak myślę kurcze o pęcherzyku nic nie mówił i teraz niewiem czy poprostu nie powiedział czy go nie widział a jeśli nie widział to jestem już po owulacji? Endometrium mam 9mm [emoji21] niewiem czy dobrze czy źle. Zielona jestem czekam na następny cykl na hsg i pokusiłabym się o monitoring bo mam wrażenie że u mnie prócz pcos problemem są nie pękające pęcherzyki. Echhh nic już nie wiem [emoji21]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam pco i zaszlam przy pierwszej probie z clo
A moze lekarz mial.lichy sprzęt albo sam nie jest dobrym lekarzem...?
Lub mozliwe ze nic nie peklo.....


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Jeszcze 3 dni czekam i potem chyba zatestuje a jeśli nic to kupię zioła. Tydzień po owu myślałam że złapały mnie korzonki ale tylko na dobę...zero okresowych objawów. Piersi nie bolą czasem kłuje podbrzusze nie wyrzuciło mi pryszczy nic już niewiem. Jeszcze trzy dni do okresu, dużo śpię ale zwalam to bardziej na pracę. Niewiem czy to możliwe mając pcos, dwa miesiące po laparoskopii potworniaka i w sumie 4 miesiące po bromergonie i glucophage zajść choć znów nic nie jest nie możliwe...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w udanym cyklu nic nie czulam ppza bolacym krzyzem, myslalam,ze umrę ...zreszta krzyz bolał tak jak zawsze przed okresem ale okresu nie bylo :)
Daj znac czy Ci sie udalo :)


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Test negatywny, to daje albo za wcześnie albo coś mi się poprzesuwało. No ale jeśli owulacja była w 14 dniu cyklu to czy realne że dziś kiedy od owulacji mija 14 dni, test czułości 10... byłby negatywny ? Niewiem i ta szyjka do tej pory była twarda teraz jest miękka ale nadal wysoko. Gdyby się udało to wg lekarskich obliczeń byłby 4 tydzien. Jestem zielona, sutki strasznie bolą i w sumie tylko senność mnie zabija [emoji21] kiedy powtórzyć test? Niestety mam drugi o czułości 25...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Test negatywny, to daje albo za wcześnie albo coś mi się poprzesuwało. No ale jeśli owulacja była w 14 dniu cyklu to czy realne że dziś kiedy od owulacji mija 14 dni, test czułości 10... byłby negatywny ? Niewiem i ta szyjka do tej pory była twarda teraz jest miękka ale nadal wysoko. Gdyby się udało to wg lekarskich obliczeń byłby 4 tydzien. Jestem zielona, sutki strasznie bolą i w sumie tylko senność mnie zabija [emoji21] kiedy powtórzyć test? Niestety mam drugi o czułości 25...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Sprobuj za 2-3 dni ta dwudziestka piątka.....one czasem sa czulsze niz te 10-ki :)
Moze owulacja ci sie przesunela ....albo pozno doszło do zagniezdzenia... u mnie zagniezdzalo sie 8-9 dni wedle moich obliczen. Nawet czulam to zagniezdzenie, a dwa dni po nim dopiero wyszedl bladzioszek ledwo widoczny


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
reklama
No i niestety u mnie nic z tego... te jedynie bolące sutki dawały szansę na coś innego bo zawsze bolały całe piersi a dziś niestety przyszedł okres...czy przy bromergonie mogłam stracić wcześniejsze objawy okresów? :(

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry