reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hej

Dołączył(a)
13 Czerwiec 2022
Postów
1
Czy ktoś tutaj jest w tej chwili po transferze invitro. To mój 9 dzień i bardzo się martwie czy się udało. Początki były trudne bóle jak przed miesiączka ale zero bolesności piersi. Już sama nie wiem co mam myśleć. Tamten tydzień to była jedna wielka walka z myślami i hormonami. W tej chwili biorę prog. Besins; duphostan, utrogestan i estrofem. Czuje się szczegolnie po progesteronie besins kiepsko. Bardzo słaba i generalnie zamroczona. Czy wy tez tak macie?

Kasia, 41 lat
 
reklama
hej, ja jestem po dwoch transferach, jeden nieudany, z drugiego mam córke.
Za każdym razem miałam bolesnosci brzucha jak na miesiaczke, zadnego bólu piersi, jedyne objawy dziwne to była biegunka i było mi bardzo ciepło, mialam cieple ciało.
Ale to 9 dpt, smialo mozesz robic bete! Mnie juz 7 dpt wyszedl test z popoludniowego moczu. Śmialo testuj i betuj i daj nam znac koniecznie!
 
Do góry