reklama

hej

mam takie pytanie do którego tc można się kocha. Bo ja ocnie jestem w 30 tc a mo mąż boi się że jak bedziemy sie kochac coś stanie się dziecku albo mi. Z góry dziękuje za odp
 
reklama
Jeśli ciąża przebiega prawidłowo o ty się dobrze czujesz to niemal do końca , w ostatnich tygodniach ( niektórzy uważają że ostatni miesiąc) już raczej trzeba zrezygnować bo może to przyspieszyć poród, ale wtedy warto zapytać o opinię swojego położnika:)
 
W ostatnich tygodniach to już tym bardziej nie trzeba unikać skoro ciąża donoszona ;-) Jeśli ciąża przebiega prawidłowo, nie ma infekcji itd to można kiedy tylko chcesz :-D
 
Chodzi mi o to że powinno się unikać w ostatnim msc przez to rozumiem 34-38 tydz ciąży ,po 38 tyg ciąża jest donoszona więc rzeczywiście wszystko jedno, ale bałabym się ryzykować poród w 34 czy 35 tyg bo to znacząca różnica dla dziecka . I rzeczywiście niektórzy zalecają sex po terminie jako,, wywoływacz,,:-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry