reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Helicobacter

reklama
Leki IPP stosowane przy zapaleniu zoladka sa uwazane za bezpieczne w ciazy. Antybiotyk do eradykacji na pewno tez uda dobrac sie odpowiedni. Trzeba leczyc, bo z zakazenia helicobacter i zapalenia zoladka tym wywolanego robia sie grozne dla zycia wrzody zoladka i dwunastnicy.
 
Na pewno leczenie ustala lekarz i jeśli dolegliwości nie są mocno uciążliwe to może odroczyć wdrożenie antybiotyku na czas ciąży.
Ja co prawda nie byłam w ciąży, ale musiałam brać aż dwa antybiotyki, lekarz od razu zapytał czy nie jestem w ciąży bo tych grup antybiotyków nie można w ciąży, do tego miałam IPP po których dolegliwości ustąpiły.
 
Do góry