reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HELP!!!!!!!!ZGAGA!!!!!!!!!!!

M

monika_pk

Gość
kobietki ....poratujcie!!! co jest dobre na zgage...jem migdały ale to na nic....zaczeło sie dzis w nocy...po 3 obudziła mnie niesamowita zgaga.....rano miałm spooj a teraz znowu sie zaczeło...i chyba zostanie mi tak do konca ciazy :( ...kolejna dolegliwosc ciazowa....
 
reklama
Mój Rafał obserwował siebie, kiedy ma zgagę (wprawdzie nigdy nie był w ciąży ;) , ale myślę, że u nas może być podobnie). Więc tak: gdy jadł rzeczy bardzo doprawione (ostre), pił napoje gazowane i dużo mięsa pieczonego. więcej rzeczy nie mogę sobie przypomnieć, jak przyjdzie, to zapytam i uprzejmine doniosę.
Ale jak ograniczył te rzeczy i rano pije szklankę wody na czczo, to nie ma teraz problemów. Poobserwuj co jesz i co może nie za dobrze wpływa na Ciebie. ;)
 
wczoraj miałam straszna ochote na bułke z masłem i czoskiem...zo i zaszalam..zjadłam z 4 zabkami..pewnie to od tego....
 
reni jest bezpieczne - mój gin sam mi dał ale można jeszcze mleko nieprzegotowane - pomaga
 
Mnie lekarz przepisal alugastrin :-)
Pomaga troche wypicie mleczka, bo zmniejsza ilosc kwasow zoladkowych.... no i ja nie moge soczkow z cytrusow, bo po nich mnie ta cholera dopada....
 
reklama
na mnie mało co działa.....a mleka nie lubie ( majac anemie jako dziecko musiałam pic mleko z surowym jajkiem-ohyda ! )
 
Do góry