reklama

HELP!!!!!!!!ZGAGA!!!!!!!!!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez monika_pk, 5 Listopad 2005.

1. monika_pk

monika_pk Gość

kobietki ....poratujcie!!! co jest dobre na zgage...jem migdały ale to na nic....zaczeło sie dzis w nocy...po 3 obudziła mnie niesamowita zgaga.....rano miałm spooj a teraz znowu sie zaczeło...i chyba zostanie mi tak do konca ciazy :( ...kolejna dolegliwosc ciazowa....

2. KingaP

KingaP Gość

Mój Rafał obserwował siebie, kiedy ma zgagę (wprawdzie nigdy nie był w ciąży ;) , ale myślę, że u nas może być podobnie). Więc tak: gdy jadł rzeczy bardzo doprawione (ostre), pił napoje gazowane i dużo mięsa pieczonego. więcej rzeczy nie mogę sobie przypomnieć, jak przyjdzie, to zapytam i uprzejmine doniosę.
    Ale jak ograniczył te rzeczy i rano pije szklankę wody na czczo, to nie ma teraz problemów. Poobserwuj co jesz i co może nie za dobrze wpływa na Ciebie. ;)

3. reklama
  4. monika_pk

monika_pk Gość

wczoraj miałam straszna ochote na bułke z masłem i czoskiem...zo i zaszalam..zjadłam z 4 zabkami..pewnie to od tego....

5. KingaP

KingaP Gość

nooo, wszystko jasne ;)

6. joanna30

joanna30 Fanka BB :)

ja sobie kupilam reni(pytalam lekarza i wolno)i jak mnie dopada biore i przechodzi :)

7. agawa1

agawa1 Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08

reni jest bezpieczne - mój gin sam mi dał ale można jeszcze mleko nieprzegotowane - pomaga

8. Kira25

Kira25 Fanka BB :)

Mnie lekarz przepisal alugastrin :-)
    Pomaga troche wypicie mleczka, bo zmniejsza ilosc kwasow zoladkowych.... no i ja nie moge soczkow z cytrusow, bo po nich mnie ta cholera dopada....

9. Bajla

Bajla Zaciekawiona BB

Spróbujcie na zgagę landrynki cytrynowe - pomaga :)

10. reklama
  11. Mama Boo

Mama Boo Mama Zinella i Whitmona

Mi pomaga mleczko, ale zaraz idę po landrynki :D

12. monika_pk

monika_pk Gość

na mnie mało co działa.....a mleka nie lubie ( majac anemie jako dziecko musiałam pic mleko z surowym jajkiem-ohyda ! )

Poleć forum