reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

reklama
Hej :) na razie tylko test, wizytę mam za tydzień, ale miałam zalecenie od hematologia, że od pozytywnego testu brać heparynę.
Hej No tak, skoro takie miałaś zalecenie to dobrze, ja biore od poniedziałku wiec dopiero trzy za mną... pozdrawiam cie serdecznie i zycze wytrwałości i dużo zdrówka ☺️ Trzymam kciuki za udaną wizytę za tydzień i daj znać ☺️
 
Hej No tak, skoro takie miałaś zalecenie to dobrze, ja biore od poniedziałku wiec dopiero trzy za mną... pozdrawiam cie serdecznie i zycze wytrwałości i dużo zdrówka ☺ Trzymam kciuki za udaną wizytę za tydzień i daj znać ☺
A który u Ciebie tydzień? I dlaczego musisz brać? Dziękuję za dobre słowa:)
 
A który u Ciebie tydzień? I dlaczego musisz brać? Dziękuję za dobre słowa:)
5tc6dni
Poronienie 9tc i 12tc
Martwy poród 17tc
Badania dobre, ginekolog profilaktycznie zaleciła, ponieważ twierdzi, ze na codzień mogę być zdrowa a podczas ciazy występują mikro zakrzepy, które dosłownie udusiły moje poprzednie dzieci..
 
5tc6dni
Poronienie 9tc i 12tc
Martwy poród 17tc
Badania dobre, ginekolog profilaktycznie zaleciła, ponieważ twierdzi, ze na codzień mogę być zdrowa a podczas ciazy występują mikro zakrzepy, które dosłownie udusiły moje poprzednie dzieci..
U mnie podobny wywiad (2x9tc) i na heparynie się udało. Z całego serca kciuki za Was.
 
Trzeba być dobrej myśli, też jestem bardzo przestraszona, ale mam też duże nadzieje :) A bierzecie też acard lub jeszcze inne leki? Ja mam heparynę, acard, duphaston, euthyrox 25, pregna, folik - i torchę mnie ta ilość przeraża..
 
Trzeba być dobrej myśli, też jestem bardzo przestraszona, ale mam też duże nadzieje :) A bierzecie też acard lub jeszcze inne leki? Ja mam heparynę, acard, duphaston, euthyrox 25, pregna, folik - i torchę mnie ta ilość przeraża..
Pisałam właśnie o tym kilka postów wyżej tez mam acard, kwas foliowy, pregne i zastrzyki neoparin 40mg. Tez myślałam, ze to dużo leków, nawet nie chodziło o sam koszt ale po prostu o te ilość jednak dziewczyny pisały, ze to normalne i one tez tyle brały. Pozdrawiam
 
Cześć, ja tez jestem nowa. Mam za soba dwa poronienia w 8 tyg i 6 tygodniu. Po dwoch stratach wykonaliśmy z mezem prywartnie kariotypy (ktore wyszly prawidłowe) oraz badania w kierunku trombofili wrodzonej (nieprawidlowy MtHFr oraz Pai-1 obydwa w ukladzie heterozygotycznej). Obecnie Jestem w 8 tyg ciazy na neoparin 0,4 i acard 150 oprocz tego dufaston. Żyje w stresie bo to silniejsze jest ode mnie... caly czas biegam do toalety czy przypadkiem nie ma plamienia. Czy którejś z Was posiadająca te mutacje udalo sie donosic i urodzić dziecko? Do ktorego tyg robilyscie zastrzyki? Dzięki za odpowiedz
 
reklama
Cześć, ja tez jestem nowa. Mam za soba dwa poronienia w 8 tyg i 6 tygodniu. Po dwoch stratach wykonaliśmy z mezem prywartnie kariotypy (ktore wyszly prawidłowe) oraz badania w kierunku trombofili wrodzonej (nieprawidlowy MtHFr oraz Pai-1 obydwa w ukladzie heterozygotycznej). Obecnie Jestem w 8 tyg ciazy na neoparin 0,4 i acard 150 oprocz tego dufaston. Żyje w stresie bo to silniejsze jest ode mnie... caly czas biegam do toalety czy przypadkiem nie ma plamienia. Czy którejś z Was posiadająca te mutacje udalo sie donosic i urodzić dziecko? Do ktorego tyg robilyscie zastrzyki? Dzięki za odpowiedz

Ja mam te dwie mutacje w hetero zygocie i genetyczka powiedziała ze nie maja one wpływu na poronienia . Heparyny tez Niemam zaleconej . Trzymam kciuki za Ciebie .
 
Do góry