reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna, zastrzyki, neoparin

Lliinnkaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2020
Postów
57
Hej, mam takie pytanie czy jest tutaj ktoś kto miał podobną sytuację mianowicie robie sobie codziennie zastrzyki z neoparin jestem w 20 tygodniu i pierwszy raz miałam taką sytuację, że z trudem wbiłam igłę w brzuch ( to już się powtarzało, brzuch się powiększa i jest jakby opór czasem) i po tym jak ja wbiłam nie mogłam wcisnąć tego cypka u góry żeby wprowadzić produktu pod skórę, jakbym wbiła się w kamień, musiałam wyciągnąć strzykawkę i wbić się w innym miejscu, czy ktoś tak miał ? Co mogło być powodem ?
Pozdrawiam
 
reklama
Hej, mam takie pytanie czy jest tutaj ktoś kto miał podobną sytuację mianowicie robie sobie codziennie zastrzyki z neoparin jestem w 20 tygodniu i pierwszy raz miałam taką sytuację, że z trudem wbiłam igłę w brzuch ( to już się powtarzało, brzuch się powiększa i jest jakby opór czasem) i po tym jak ja wbiłam nie mogłam wcisnąć tego cypka u góry żeby wprowadzić produktu pod skórę, jakbym wbiła się w kamień, musiałam wyciągnąć strzykawkę i wbić się w innym miejscu, czy ktoś tak miał ? Co mogło być powodem ?
Pozdrawiam
Kiedyś czytałam jakiegoś bloga mamusiowego i kobieta, która go prowadziła też musiała brać heparynę. Pisała, że robiły się jej potem zrosty od tych zastrzyków- może u Ciebie to samo było powodem 🙂
 
Hej, mam takie pytanie czy jest tutaj ktoś kto miał podobną sytuację mianowicie robie sobie codziennie zastrzyki z neoparin jestem w 20 tygodniu i pierwszy raz miałam taką sytuację, że z trudem wbiłam igłę w brzuch ( to już się powtarzało, brzuch się powiększa i jest jakby opór czasem) i po tym jak ja wbiłam nie mogłam wcisnąć tego cypka u góry żeby wprowadzić produktu pod skórę, jakbym wbiła się w kamień, musiałam wyciągnąć strzykawkę i wbić się w innym miejscu, czy ktoś tak miał ? Co mogło być powodem ?
Pozdrawiam
Hej :) ja też wbijam sobie heparyne i też neoparin tyle że 40stke, I też jestem w 20tyg, I tak samo czasem mam problem z wbiciem, brzuszek się robi większy i naprężony, plus już trochę tych w kłóć było i pewnie mamy zrosty i dlatego mogło tak się zadziać. Ja jeszcze nie miałam tak bym nie mogła zawartości wcisnąć wbijam nieraz z oporem ale zawartość po wbiciu ładnie idzie.

Raz miałam ale..to chyba w 13tyg że nie mogłam się wbić u kilka taki ukłuc musiala zrobić zanim się wbiłam ale nie wiem czemu bo to wyglądało tak jakby igła była tempa, stwierdziłam że ja sie zestresowałam i nie dałam radym. Odpoczęłam kilka min i znowu spróbowałam i poszlo gładko.

Wiem że można to wbijać też w udo bo chodzi o mięsień , ja się bede pytać nie długo czy mogę tak w udo bo wsumie nie wiem. A nie wyobrażam sobie jeszcze za parę tyg wbijać w brzuch jak będzie jeszcze większy i skóra będzie jeszcze bardziej naciągnięta 🙈.
Ja mam heparyne ze względu na obciążenie wadą serca moją, więc gdyby nie to bym nie potrzebowała.
 
Do góry