reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Herobility i inne wynalazki

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
Cześć. Dawno nie widziałam tutaj żadnych recenzji butelek, a info o niektórych wynalazkach w ogóle ciężko znaleźć w internecie.
Mam ssaka którego przerzucam właśnie na butle- póki co sporadycznie jadła z Lansinoh, ale szcze że mówiąc ta butelka jest poprostu brzydka. Wiem już na 100% że nie podchodzą jej smoczki typu clasic Avent.
Czy któraś z Was ma doświadczenie z butelką Herobility? Czy dobrze widzę, że smoczek przypomina ten z MaM? Może jakieś inne ciekawe propozycje? Zależy mi, żeby smoczek był miękki i butelka ładna :) niektóre kosztują nawet ponad 100zł, wiec fajnie, jakbyście podzieliły się doświadczeniami.pozdrawiam
 
reklama
Dla mnie butelka może być brzydka jak noc listopadowa, a jeśli dziecko chce z niej jeść to super. U nas długi czas nie sprawdzały się żadne smoczki poza Beldico, to są jednorazowe smoczki szpitalne, gwint nie pasuje do większości butelek dostępnych na rynku tylko do tak samo paskudnej Nuk. Już nie powiem, ile się nakombinowałam żeby to zmienić, kiedy już musiałam bo Nuk to tylko 120ml pojemności, a większe są tak samo wąskie co czyni je bardzo trudnymi do umycia. Po wielu przebojach i testach w końcu stanęło na dr Browns.
 
Do góry