reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hobby Waszych połówek :P

a co do zainteresowan mojego to :
1) zwiazane z naszymi studiami bezposrednio - medycyna
2) rugby - gra, oglada i wszytsko co mozliwe z tym zwiazane
3) co tez zwiazane z rugby - play station (gra na plejce tylko w rugby haha)
4) motory - oglada itp i mowi ze se kupi, nie poiem zebym byla zacwycona ty pomyslem ;)
5) samochod - sam wszytsko naprawia (choc nie zawsze mu sie udaje ;) )
no to tedwie ostatnie pasje ma też mój M, i ja równiez z motorów nie jestem zachwycona.;)
 
reklama
No z tym spaniem i seksem to żeczywiście pasje mojego A.
Co jeszcze
komedie i wiadomości a dokładnie teleekspres.
A i najwiękrza miłość podobno zaraz po nas :-p PIWO. Pije 2-3 piwa w piątek, sobotę i niedzielę.
 
Mój M ma zainteresowania, które niestety nie pokrywają się z moimi. Pasjonuje go historia (filmy, programy, stare seriale, książki), uwielbia filmy s-fi, oczywiście w gry komputerowe strategiczne może grać bez końca, jak i grzebać w necie oraz ściągać filmy. Lubi nowinki techniczne w dziedzinie elektroniki i motoryzacji ale do naprawy aut nie ma smykałki. Jedyne co lubimy wspólnie to wycieczki, zwiedzanie, małe podróże na razie w obrębie kraju.
Niestety nie lubi swojej pracy i traktuje ją tylko jako źródło dochodu, mam nadzieję, że kiedyś znajdzie zajęcie które go będzie bardziej satysfakcjonować.
 
Zajmuje się stolarką PVC (okna plastikowe), a skończył inżynierię materiałową, u niego problemem jest nieznajomość języka obcego i niestety nie ma do nauki języków głowy...typowy umysł ścisły.
 
1 - miłośc jego kubków smakowych - PIWO
2 - uwielbia wszelakie konsole do gier np. 3 x xbox (eee nadal nie rozumiem po co mu aż 3 jak ma tylko 1 parę rąk :eek:),
xbox360 narazie tylko jeden :-D PS3, PSP, GameCube, Wii i zbiera na kolejne
3 - uwielbia kupowa zepsute konsole bo naprawia je swoją ukochana lutownicą :-D ale przynajmniej to ma jakiś pożytek bo sprzedaje z zarobkiem :tak:
4 - fan filmów HD i dźwięku przestrzennego więc mamy projektor na ponad 2000zł bo przecież nie będzie oglądał filmu HD na 17" tylko na przynajmniej 100", do tego ofkoz ekran z czarnym obramowaniem o odpowiedniej szerokości pasków i odpowiednim odcieniu szarości (co przeczyta nowinkę na forum to kupuję farbę i zmienia proporcje:eek:)
5 - cebula to kolejna miłośc, wcina ją tak jak się je jabłka!! :shocked2:
6 - perfumy, w sklepie nad zapachem zastanawia się dłużej niż ja
7 - bara bara riki tiki ;-)
8 - zarabia pieniądze, ohhhh tak uwielbia kombinowac żeby coś taniej kupi, coś poprawi, zmieni i sprzeda z zyskiem...ale do tego nie mogę się przyczepic :-)

Tyle na chwilę obecną :)
 
1 - miłośc jego kubków smakowych - PIWO
2 - uwielbia wszelakie konsole do gier np. 3 x xbox (eee nadal nie rozumiem po co mu aż 3 jak ma tylko 1 parę rąk :eek:),
xbox360 narazie tylko jeden :-D PS3, PSP, GameCube, Wii i zbiera na kolejne
4 - fan filmów HD i dźwięku przestrzennego więc mamy projektor na ponad 2000zł bo przecież nie będzie oglądał filmu HD na 17" tylko na przynajmniej 100", do tego ofkoz ekran z czarnym obramowaniem o odpowiedniej szerokości pasków i odpowiednim odcieniu szarości (co przeczyta nowinkę na forum to kupuję farbę i zmienia proporcje:eek:)

Brzmi całkiem jak opis mojego M... :-p Choć oprócz piwa dodałabym wszelkie innego rodzaju alkohole - im bardziej wyszukane tym lepsze ;-)
 
A mój w ogóle nie pije, chociaz pod tym wzgl. jest dobry :)) :p

Jedno piwo męczył 3 dni, juz patrzeć na to nie mogłam :)
 
reklama
A moj ma najwieksza pasje Piłke Nozna w ktora kiedys gral:-)
Na drugim miejscu sa gry-to chyba lubi kazdy facet:tak:
Lubi ogladac jak leja sie po pyskach:-Dchociaz ja czasami tez lubie popatrzec:tak:
No i Piwo,szczegolnie przed TV jak oglada mecz.
 
Do góry