reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Witam,
ogromna tragedia, ja się dowiedziałam o niej w polskiej szkole :szok: :-(
Gapimy się w tv i czekamy na jakieś nowe info, ale ciągle powtarzają to samo:no:
Ja właśnie wstałam, zdrzemnęło mi się na kanapie, a to mi się nigdy nie zdarza :no:
 
Dzien Dobry

my juz w domku.Przyjechalismy dzisiaj rano po 5.Podroz spokojna,Jessi tez OK,budzila sie tylko jak tankowalismy,ale potem zaraz znowu zasypiala.Teraz tez spi,nareszcie w swoim domku.Juz was raczej nie doczytam:no:

Najwazniejsze AGNES SERDECZNE GRATULACJE!!!

do pozniej kochane
 
reklama
Witam,
Czarna Witaj z nami :tak: Fajnie, że Jessy dobrze zniosła podróż :tak:
Oliwierek dziś całą mszę śpiewał "mamo daj mleko, mamo ja chcę spać, daj mi mleko" :-D Wypił rano o 7:00, a już o 10:00 zachciało mu się mleka :-D Wszyscy wokół nas się śmiali :-D Później zmienił trochę rytm i wołał "tato daj mleka...":-D
Dziewczyny poratujcie mnie..., Niko dostał zaproszenie do 7-letniej koleżanki na urodziny, a ja nie mam pojęcia co kupić dla dziewczynki, bo u nas w rodzinie i wśród znajomych tylko chłopcy :szok: Myślę, że tak do ok 15e, a Wy jak uważacie:confused: Impreza będzie trwała 3h :tak:
Czekam na propozycje :tak::tak::tak: Wiem tylko, że dziewczynka uwielbia Dorę:tak:
 
Do góry