reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dzień dobry

Anetko napewno wszystko bedzie dobrze :tak::tak::tak:
Bira to długo Inga spi mój szkodnik dziśiaj wstał o 6 30 a to jeszcze nie jest najwcześniej zdarzało mu się i o 5 30:szok::szok::szok::szok:a ja nie wyspana bo Julka w nocy budziła się narmalnie co godzina na jedzenie aż w końcu dałam jej wodę z glukozą bo miałam dość i przespała z 2 godziny dzisiaj ją ważyłam to przybrała 640 g w ciągu 12 dni to chyba jest nie żle :tak:
Mamo Mikołaja no proszę jaki ten swiat mały :tak::tak::tak::tak:jak bedę w Venray to musimy się koniecznie spotkać:tak::tak::tak:

Narka bo mała już znowu głodna jak tak dalej pójdzie to chyba zacznę ją dokarmiać bo nie dam rady jak mąż pojedzie do Holandii:tak:
 
Witam,
Czarna termin mamy po naszym urlopie.
Bira, Agnes dzięki:tak: Wiem, że to nie jest (chyba) nic skomplikowanego, ale Oliwierek jest taki malutki, a to wszystko pod narkozą. Dla niego zapewne lepiej, ale ja "schizuje" już bo ja kiedyś po narkozie nie mogłam się wybudzić :no: Wyczytałam, że mały będzie 1 miesiąc :szok: dochodził do siebie:-(

Jestem tak wściekła na mojego M, że jak wróci z pracy to go chyba "zabije":wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Wybraliśmy 2 domki w Delft, ale mój M ciągle się zastanawiał i tak się długo zastanawiał, że oba domki już sprzedane :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: On nie chce mieszkać w Den Haag, ale od dziś ***** mnie to obchodzi trzeba było nie zwlekać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Masakra mam teraz tyle złości w sobie, że aż ryczeć mi się chce :frown:
 
Witam...

Ja dzisiaj tak późno bo...rano trochę dłużej sobie poleżeliśmy a potem to jak tornado do pracy gnaliśmy!:-D
Anetko będzie dobrze... trzeba w to wierzyć...i nie rozmyslaj za dużo bo..."zwariujesz od tego":sorry:a poza tym urlop przed wami!Trzymam kciuki również!
aCHA...I nie denerwuj sie - faceci czasem mają taki zapłon:eek:;-)!

Gosiu jak ja ci zazdroszczę tego morza...chyba jak bym miała sie gdzies przeprowadzać i była by taka mozliwość to ....... NAD MORZE!!!:-):-):-)

Agnes no ładnie mała rośnie...a ze spaniem pewnie wkrótce sie ułoży!:tak:

Czarna do następnych świat napewno zdążysz sie posprzątać!:rofl2: Nic cie nie goni!

My zjadamy lunch z dzieciakami i -na zakupki, Karinie sie garderoba skurczyła i buty letnie musze jej jakieś zakupić też!:-p
Narazie...
 
Aneta, nie stresuj się. Faceci tak mają. Mój mnie też wyprowadza z równowagi. Znalazłam mieszkanie z ogródkiem, po remoncie, bardzo ładne, a ten czeka chyba na manne z nieba. A bo może coś fajnego jeszcze się pojawi... pojawi albo nie, tym bardziej, ze idzie lato i ogródkowe mieszkania będą chodliwe... Zresztą non stop coś wymyśla, chyba tylko po to, żeby sie z tego nie wyprowadzać...

Ania, jak zakupy?

Agnieszka, niedługo wszystko się unormuje. A jak nie będziesz dawać rady, to sobie najwyżej mlekiem mod ją dokarmisz. Dasz radę :-)
 
czesc dziewczyny
Aneta, Bira wy sie zloscicie bo wam mieszkania spod nosa kupuja, a ja sie wkurzam ze naszego nie chce nikt kupic. Wyslijcie mi jakis potencjalnych kupcow. Jak tak dalej pojdzie to tu sie chyba zestarzeje :crazy::crazy:
A dzisiaj u mnie w robocie tak mnie wkurzyli ze jutro ide powiedziec ze sie zwalniam, mam ich juz po dziurki w nosie.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: I dzisiaj to co sie stalo to po prostu byla to ta brakujaca kropka nad i. Ale w sumie to nawet mi ulzylo, nie wiem tylko jaki mam tam okres wypowiedzenia.
Aniu zgadzam sie, ze jest dobrze mieszkac nad morzem - szczegolnie latem:tak::tak:
 
Ja mam dziś dzień do baniiii:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Mówię głośno NIENAWIDZĘ TURKÓW:no::no::no::no: Nie jestem rasistką, ale ten naród is dom:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jadę do szkoły już spóźniona, a jakiś turas urządza sobie pogawędkę w aucie na środku ulicy, poczekałam minutę, ale ileż można :confused: Użyłam krótkiego klaksona, a ten mi rękoma wyma****e, coś tam krzycz (nie słyszałam) i włącza awaryjne, a pogawędka nadal trwa:szok:. Wdusiłam klakson i tak trzymałam chyba z 4 min, nawyzywałam się w tutejszym języku jak nigdy, ale moja cierpliwość dobiegła końca, sięgnęłam po telefon i ten cymbał odjechał, ale w pewnym momencie gwałtownie wdusił hamulec i prawie wjechałabym w tego wraka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mam dziś okropny dzień:wściekła/y: Nie chcę mieszkać wśród turasów :no::no::no:

Gosiu te "nasze" domki były do totalnego remontu, ale i tak się opłacały, bo mój M wiele sam zrobi. Takiej okazji już nie trafimy, bo to był domek 2 piętrowy w szeregowcu w Delft za 120 tys e, a drugi za 150 tys e:wściekła/y::wściekła/y: Takie domki po remoncie "chodzą" grubo ponad 200 tys :szok::-:)-:)-(
Bira Szkoda słów na tych naszych facetów:wściekła/y::no:
 
reklama
Dzień dobry,

my już na nogach od 7, Amelka cała noc kaszlała jak gruźlik, ma lekka gorączkę-wyszło jej latanie na dworze bez kurteczki :/
A ja na 9 idę do pracy więc juz dziś nie zajrzę tutaj....dlatego miłego dnia życzę.

Anetko-wszystko będzie dobrze, zrozumiałe że się martwisz o synka, lecz myśl jaki zdrowy będzie już po, a domek to jeszcze nie jeden Wam się trafi, może w innym miejscu-trzymam kciuki.
Gosia- daj znać jak dziś w pracy.
 
Do góry