reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dzień dobry :-)

Gosia, oby szybko domek znalazł nowego nabywcę. My swoje mieszkanie też próbujemy sprzedać, na razie oglądali je jacyś ludzie, ale cena jaką makler wystawił zwala z nóg, ja w każdym razie w życiu bym tego mieszkania za tą kasę nie kupiła.

Aneta, nie jesteś sama z takim nastawieniem. Ja w ich obecności nawet nie próbuję kryć niechęci. To jest tak odstręczjący naród, że nie potrafię inaczej.

Inga niedawno pojechała do przedszkola, zaraz jem śniadanie i biorę się za mieszkanie, bo w końcu trzeba je jakoś doprowadzić do ładu ;-)
 
reklama
Hejka :tak::tak::tak:

Ale tu dziś pustki ale taka pogoda niechce się w domku siedzieć ja z Julką też dzisiaj yłam z 2 godziny na dworze :tak::tak::tak::tak:zwłasz 012.jpgcza że od poniedziałku w PL ma się ochłodzić więc trzeba korzystać póki się da:-):-):-)

a to foteczki mojej niuni przed spacerkiemJulcia 004.jpg
 
Witam
ja jestem padnieta jak kawka juz od 4 tyg tyram po 40 godz :cool: i jeszcze kolejne 2 takie mnie czekaja. Ale za niedlugo jedziemy do pl to trzbea zarobic na wydatki w pl :-D:-D:-D
w dodatku trafila mi sie tym razem na szkoleniu babka, ktora mysli, ze jest co najmniej prezesem firmy i chciala sie rzadzic, ale podcielam jej skrzydla to sie uspokoila i juz wiecej nie fikala przy mnie, ale ponoc jak tylko znikalam to od razu sie popisywala :-D
psychicznie jestem zmeczona przez nia jak nie wiem co.
u nas koncowka ospy, w miedzyczasie pojawil sie kolejny zabek, a poza tym to norma :-D
 
Dzień dobry :-)

Agasta, współczuję takiej "koleżanki" w pracy. Nie przepadam za takim typem ludzi... wydaje im się, ze są asertywni, przebojowi a tak naprawdę męczący dla otoczenia...
 
witam...:-D;-)

pogoda sie psuje tylko u nas?? rano bylo juz slonko widac a tu znowu chmury !!!

wrocilam z przedszkola wiec mam 2 godz. spokoju musze ogarnac domek wypic kawke bo na 15 do szpitala na wizyte...:angry::angry:..jestem ciekawa czy nadal sie nie uda zobaczyc jakie to malenstwo moje duze ?? 8 msc nikt mi powiedzial ile wazy -smieszne jak dlamnie!!:crazy:
pewnie znowu mnie zdenerwuja czyms bo zawsze wracam do domu po wizycie wsciekla bo nic sie nie moge dowiedziec od nich....ale coz jeszcze troche ..:happy::eek::-)

Milego spokojnego dnia dziewczyny
 
reklama
Bry

Mamo Mikolaja mi tez do konca samego nikt nie powiedzial jaka duza-mala bedzie Jessica,bo niby skad oni moga wiedziec??Uzywali tylko okresnien typu wieksza niz przecietnie:baffled:wielce mi pomocne.


Dzisiaj kiepska noc za nami bo Mala nos zatkany i czesto sie budzila.Mam nadzieje,ze szybko jej ten katarek minie.
Pogoda rzeczywiscie sie psuje,nadciagaja chmury brrrry
 
Do góry