reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witam!!!

U nas dziś super pogoda świeci słoneczko i zaraz zasuwam na spacer z małą :-):-):-):-)

Aniu zgadzam się z dziewczynami nie ma się co martwić mój Dawid co prawda szybko zaczął się przekrecać i sam stawać na nóżki ,chodzić ale jesli chodzi o mówienie to ciężko mu to idzie

narka bbo mała się wscieka:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
witam
PAULINA ANNA tylko 1-2 tyg ???? nie strasz mnie ja mam od samego poczatku podobno nisko brzuch tak mi mowia na wizytach a wczoraj pani gin.powiedziala ze wszystko ok i to nic zlego ze nisko. Moja corcia wazy 2 kg. i zaden problem bylo to sprawdzic a ja chce wiedziec co mnie czeka przy porodzie czy bedzie miala ok 3 kg czy bedzie ponad 5 kg ! dlamnie to wazne jest.:-D:tak::-)

chyba tez zaczne torbe szykowac do szpitala bo mam straszne bole podbrzusza ale nie takie jak na @ tylko przypomonaja mi porodowe..:szok: wiec w kazdej chwili musze byc gotowa haaa:-D:-D

piekna pogoda wiec caly dzionek spedzimy na dworze zapewne...Milego dnia
 
hello
dzieki dziewczyny za wsparcie..bo jak zwykle sie jzu martwilam...wszytskim ciezarnym zycze latwego porodu wiecie typu plum i gotowe;-)
a tak w ogole to czy wszytskie szczepilyscie dzieci na szczepienia tzw.obowiazkowe..powiem wam ze jak bylam w pl to odwiedzila moja znajoma z liceum (mame 3 ltniego Frania i 6 miesiecznej Zosi) z Frankiem jej synkiem dobrze sie znma od malego;-) ale co sie okazalo niestety ma autyzm i to szczepionce najpierw nie wiedzieli o tym jak nawet mial reakcje poszczepienna(plamy na ciele) i jak poszli do leakrza to im wpisali niewiadomego pochodzenia wysypka...do momentu szczepienia chlopak rozwijal sie prawidlowo teraz prawie nie mowi i ma dosc zaawansowany autyzm dlatego aj sie tak teraz boje szczepic wiem ze nie wszytskie dzieci tak maja ale po tym co zobaczylam mam stracha jak nie wiem. Najlepsze jest to ze nie powinni go szczepic jak on mial na wszystko co mzoliwe uczulenie..i choc nie jest udowodnione na 100 % ze to szczepienie wywoluje autyzm tomama Frania mowi ze jak nie jak do szczepienia chlopak rozwijal sie wzorcowo a pozniej klaps i wyszla mu choroba..no mowie wam straszne...chlopak ma 3 lata a zachowanie dziecka co ma z poltora roku..nie moglam na to patrzec i dlugo zastanawialma sie czy wam o tym napisac bo wiem ze takie sprawy was bafrdzo bola..
 
witam
widze ze pogoda skutecznie wyciagnela wszystkie na dwor:-). Ja juz tez mam wieczor dla siebie, maly spi, a ja z winkiem na kanape.
Anna ja szczepie mlodego, troche to przerazajace ze od szczepionki takie powiklania moga byc. W sumie nigdy do konca sie nie dowiemy co jest dobre, dopoki nie wystapia skutki, szczepienia badz nie szczepienia:sorry:. A z Amelka tez jestem zdania ze jak przyjdzie jej czas to sama bedzie fikolki robic.
Wszystkim ciezarowka zycze lekkiego porodu i szybkiego, zebyscie juz tych brzuchow nie musialy dzwigac;-)
A pozostalym zycze udanego wieczoru:tak:
 
reklama
Anetko ty śpiochu - jak ja ci zazdroszczę!:-):-):-)
Ja to chyba dopiero na starość sie wyśpie...hihi!

My właśnie kawkę wypiliśmy spóźnioną z ciastem biszkoptowym i truskawkami...na obiad królik w śmietanie sie dusi, jeszcze tylko kluski śląskie zrobić i gotowe!:tak:

Potem chyba jakis spacerek bo pogoda cudna!
A gdzie reszta śpiochów!?
 
Do góry