reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dzien dobry
my juz po przejazadzce rowerem, zaliczylismy lody, plac zabaw i odwiedzilismy krowki, bo od wczoraj pasa sie na lace :-)
pogoda cudowna, oby juz tak zostalo :tak:
 

Załączniki

  • 18042010323.jpg
    18042010323.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 23
  • 18042010331.jpg
    18042010331.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 25
  • 18042010334.jpg
    18042010334.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Aniu nie masz czego zazdrościć, bo po wczorajszym wieczorze panieńskim koleżanki wróciłam o 5 nad ranem do domu:tak:, a o 5:30 położyłam się do łóżka, więc się nie wyspałam :no:
Agasta śliczna dziewczynka z tej Twojej Claudii:tak:
Sencilla co u Ciebie i Twojej rodzinki:confused:

Piękna pogoda dziś:tak:
 
Dzień dobry :-)

U nas pogoda piękna, wiec zaliczyliśmy spacerek nad morzem. Dwie godziny szaleństw w piasu Ini nie wykończyły, wiec wyciągnęła jeszcze tatę na plac zabaw. Ja z psami dogorywam, w zasadzie one już dawno śpią a ja zaraz sobie dołączę, chociaż miałam lekcje odrabiać:baffled: Później wstawię jakieś fotki :-)

Agasta, śliczna ta Twoja córunia :-) I widać bardzo się na placu zabw podobało:-)

Aneta, z Patrycją byłyście na tym panieńskim? Bo ona teraz też odsypia a mój S. z Darkiem i dzieciakami na placu zabaw koczują;-)
 
Bira tak z Patrycją:tak:Właśnie do niej dzwoniłam i mówiła, że też próbuje się zdrzemnąć, bo spałą 2h i wspominała, że Wasze chłopy na placu zabaw z dziećmi.
Mój M właśnie wyszedł z dziećmi na plac zabaw, ja byłam godzinkę z nimi, więc teraz taty kolej:tak:
 
A my tez wróciliśmy z wypadu nad jeziorko...hmmm jak przyjemnie sobie tak posiedzieć w słoneczku!:tak:
Moi mają dość szleństw na dziś więc nie wiele sie zastanawiając szybka kąpiel- mleczko i łóżeczko...i mam ich z głowy!:-)
Agasta ale ta twoja córcia rośnie....:szok::-D i jaki słodki śmech na tym koniku!
Anetko ja nie pamiętam kiedy tak zabalowałam bo sie po ślubie ze mnie straszny domator:sorry2: zrobił...hihi!
Głodomorek sie we mnie odezwał więc..idę coś przekąsić!
Narka,może tu jeszcze zajrze....
 
Aniu ja mimo swojego wieku ostatnio tak zabalowałam jakieś 7 lat temu zanim urodziłam Nikodema :tak::szok::-):-D Jestem tak zmęczona, że nawet powiekami mrugać mi się nie chcę :no:. Idę dzieciom kolację zrobić, kąpiel i spać, bo jutro do pracy :szok::szok::szok::wściekła/y:

Nas dziś znajomi w "konia" zrobili, obiecali, że wpadną o 15:00, czekałam do 16:00 i zadzwoniłam, mówią będziemy za 30min, a o 17:00 zadzwonili, że jednak nie przyjadą:baffled::wściekła/y: Nie lubię takiego czegoś:no:, ja jak się umawiam to dotrzymuje słowa, no chyba, że choroba czy coś poważnego się wydarzyło. Gdybym wiedziała inaczej zaplanowalibyśmy tę niedzielę, a nie oczekując do 17stej na gości:wściekła/y::no:
 
Aneta, już wszystko wiem, bo musiałam się na ten plac zabaw dowlec... Inga zsikała się a S. oczywiście nie miał nic do przebrania... Zaraz po mnie Patrycja doszła, to już do domu nie wracałam ;-)
A z gośćmi kiepsko.. nie lubię czegoś takiego, bo człowiek ma dzień zmarnowany...
 
reklama
Do góry