reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Hallo

BIRA GRATULUJE DZIEWCZYNKI,jakieś babskie to nasze forum się robi:-D:-D:-D
Aneta ty nie wychciewaj tylko bierz się do roboty!:tak::-):-) Jeszcze raz przepraszam za ranną pobudkę .....po prostu Michaś się za tobą strasznie stęsknił :tak::-)

W mojej miejscowości dalej pada:szok::baffled::baffled::no:
INFO Kęty - Coraz większa woda
 
Karola tego muszą chcieć 2 osoby :tak: i trzeba mieć warunki na trzecie dziecko, a my narazie ich nie mamy :no:
Wsiadaj na Kozę z Michałkiem i przybywaj :tak::tak::tak:
 
Dzięki :-)
Mi się micha cieszy cały czas od kiedy się dowiedzieliśmy :-) Mój S. był taki szczęśliwy, że wyglądał jakby się czegoś nawdychał ;-) Późnie stwierdził tylko, ze najwyżej sobie psa faceta kupi, żeby mógł z nim na męskie wyprawy chodzić ;-) Teraz w domu będzie miał pięć bab :-)

Natka, marzenia się spełniają :-) My chcieliśmy dziewczynę i będziemy mieć :-) Więc trzymam kciuki za Ciebie :-)

Karola, masakra... Mój znajomy wkleił na NK zdjecie swojego podwórka w Zduńskiej to tylko drzewa i wodę widać...

Aneta, jak głowa?
 
Dziendoberek,my dzisiaj do 6:30 pospalysmy,bo w miedzyczasie mialam godzinna pobudke o 3:30:dry:


Bira gratki,sliczne imie wybraliscie,my tez nad takim myslelismy

Straszna ta woda w polsce:no:,ale wszystkiemu winien rzad.Biora sie za naprawe walow jak im woda do kolan podchodzi:wściekła/y:

Moze poprawie wam humorki;-)

Świeżo upieczony hrabia był ciekaw jak powinno się poprawnie kreować image. Zapisał się więc do Klubu...
- Masz najnowszego Mercedesa?
- No... nie.
- Masz dwupiętrową willę?
- No... nie.
- A masz chociaż taki łańcuch wysadzany brylantami i innymi drogimi kamieniami?
- No... nie.
- No to jak już to wszystko będziesz miał, to wtedy pogadamy.
Dzwoni więc do swojego służącego:
- Janie, sprzedaj nasze Cadillaci i kup takie tanie, niemieckie gó*no, jakim teraz wszyscy jeżdzą.
- Dobrze, panie...
- I każ zburzyć dwa górne piętra naszej willi.
- Dobrze, panie... Coś jeszcze?
- Ta... zabierz Burkowi obrożę i mi ja przywieź.
 
Dziewczyny ja wiem,ze to nie watek z dowcipami,ale nie moge sie tym z wami nie podzielic

Zona szyje sukienke na maszynie, a mąż stoi nad nią i krzyczy:
- Teraz w lewo! Jeszcze bardziej! Prosto! Uwazaj, nie zaszybko!Przecież Ty nie umiesz szyć!
- No i po co te Twoje głupie komentarze?
- Chcialem Ci tylko pokazać jak sie czuje, gdy jedziemy samochodem...


Ugodowy miś.
Niedźwiedź sporządził listę zwierząt, które chce zjeść. Zwierzęta, gdy się o tym dowiedziały, wpadły w panikę. Nazajutrz do niedźwiedzia przyszedł jeleń i pyta:
- Niedźwiedziu, jestem na liście?
- Tak.
- No tak, rozumiem. Słuchaj, daj mi jeden dzień, żebym pożegnał się z rodziną. A potem mnie zjesz.
Niedźwiedź się zgodził i zjadł jelenia dopiero na drugi dzień. Jako następny przyszedł wilk i pyta:
- Niedźwiedziu, czy jestem na liście?
- Jak najbardziej.
- Ojej, straszne. Słuchaj, pozwól mi żyć jeszcze jeden dzień, a pożegnam się z najbliższymi. A potem mnie zjesz.
I znowu niedźwiedź zjadł swoją ofiarę dopiero na drugi dzień. Potem do niedźwiedzia przyszedł zajączek i pyta:
- Słuchaj, czy jestem na liście?
- Tak, jesteś.
- A mógłbyś mnie skreślić?
- Nie ma sprawy.
 
witam
Pogoda dzisiaj nas rozpieszcza, az mi sie wierzyc nie chce ze w Polsce ludzie zmagaja sie z taka woda. U nas tez duzo wody na slasku ale mam mieszka na gorce wiec do nich nie dochodzi, za to drzewa tak przekrzywilo ze na szybko do gminy po zezwolenie musi jechac bo jedno grozi zawaleniem na dom, jak nie urok to......przewracajace sie drzewa:cool:
Czarna dobry kawal przeczytac nigdy nie jest zle, a przy twoich idzie sie posmiac.:-D Wrzuc zawsze na forum jak znowu cos smiesznego znajdziesz:tak:
Bira gratuluje dziewczynki, baby gora tylko pozniej swojego meskiego rodzynka nie rozpiescie za bardzo;-)
Aneta przypomnialo mi sie ze pytalas o "milo mi"- leuk je te ontmoeten albo prettig met je kenist te maken nie wiem tylko czy dobrze napisalam
czekam na mojego spiocha i jedziemy na plaze. Dzisiaj kupilismy w kruitwat basenik z daszkiem za 7E fajny bedzie dobry na lato do mojego malenkiego ogrodka. Najlepsze ze popoludniu mowilam kolezance ze szukam malego baseniku a wieczorem dostalam reklame i prosze mowisz i masz:-)
 
Hej... :-(
Masz racje Karola.... u mnie też tragedia....miałam dzisiaj lecieć do NL...ale przejeżdzilismy z bratem ponad 250km autem żeby sie przebić do Katowic i nie udało sie....na czas!:-:)-:)-:)-(
Spóźniłam sie 5min....
Wszędzie drogi zalane albo mosty pozrywane:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:...pani w informacji mi powiedziała na pocieszenie że nie jestem jedyna z tych okolic...i musiałam zarezerwować kolejny lot ...dopłacając ponad 700 zł:szok:...na piątek....:eek::zawstydzona/y::-:)-:)-:)-(

Mam takiego doła że max.... ide sie położyć bo mały chyba też odczuł mój stres i wszystko mnie boli tak jak nie powinno....:-(
 
reklama
Do góry