reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Aniu nie denerwuj się za bardzo wiem ,że szkoda kasy ale dzidziuś najważniejszy.To straszne co w naszych stronach się dzieje:no::no:

My dziś pół dnia spędziliśmy na plaży,było super:tak::tak:Michaś budował zamki oczywiście nie mogłam go do domu zaciągnąć:happy2:

papa...
 
Bira po tej mojej rowerowej wyprawie do szkoły mnie tak głowa bolała :baffled:, ale przyznam si po cichu, że już kilka ładnych lat rowerem nie jeździłam:no: Do tego mam dziś ból gardła i temperaturę, wszystko mnie boli, a jutro trzeba do pracy iść :-:)-(
Gosiu dziękuję za tłumaczenie:tak::tak:
Aniu kuźwa mać chyba na głowę upadli :szok::szok: Wiem, że łatwo się mówi, ale nie pozostało Ci nic innego jak myśleć "mówi się trudno i trzeba żyć dalej:cool::eek:

Ja dziś przywiozłam sobie córkę koleżanki, aby chłopcom się nie nudziło, więc spędziliśmy dziś bardzo fajnie dzień:tak::tak: Było malowanie farbami, zabawa w berka oraz w kukiełki:tak:, zabawa na ogrodzie, wyprawa na rowerach i międzyczasie obiad i deser:tak::tak:
Miłej nocy
 
Dzień dobry...

Anetko kuruj sie...:tak: ...widzisz jak to fajnie mieć córeczkę nawet jeśli jest "pożyczona":-D

Mnie już troche lepiej,mąż przeprowadził ze mną poważną rozmowe tel.:sorry::-p że mam sie przestać stresować bo synuś teraz najważniejszy a kasa to tylko kasa... ale i tak żal mi tych kilku stów bo mogłam inaczej je wydać a nie płacić te same rzeczy dwa razy....:eek::dry:

No i szkoła mi przepadnie... i Erni ciągle pyta "mamo gdzie jesteś i kiedy wrócisz?:zawstydzona/y: i mówi że mnie strasznie kocha ...a mnie ciurkiem łzy lecą...:-:)-:)-(
Ale jeszcze jeden dzień /mam nadzieje/ i go zobacze....

Dzięki dziewczyny za wsparcie....
 
Dzien Dobry

Aneta kuruj sie bo sloneczne dni nastaja wiec nie mozesz w lozku lezec:no:
Nie chcesz moze mojej cory pozyczyc na kilka dni??;-)powiem wam,ze odkad zaczela raczkowac to mam istny fitnes w domu:-D

Ania latwo mowic "badz spokojna",mnie by chyba rozsadzilo w tej kasie.Naciagneli cie na tej podrozy juz drugi raz.Najpierw wiatraki teraz polaki.To nie na moja nerwy:no:

A teraz uwaga.Brutalne,ale prawdziwe:
Polski minister udał się w oficjalną podróż do Francji. Jednym z punktów wizyty była kolacja u francuskiego odpowiednika. Widząc jego wspaniałą willę, z obrazami wielkich mistrzów na ścianach, pyta, jak on zapewnia sobie taki poziom życia ze skromnej pensji urzędnika Republiki. Francuz zaprasza go do okna:
- Widzi pan tę autostradę?
- Tak.
- Ona kosztowała 20 miliardów franków, firma wypisała
fakturę na 25, a różnicę przekazała mi.
Dwa lata później minister francuski udaje się do Polski i odwiedza swojego polskiego odpowiednika. Kiedy podjeżdża pod domostwo ministra, jego oczom ukazuje się najpiękniejszy pałac jaki widział w życiu. Pyta od razu:
- Nie rozumiem, dwa lata temu stwierdził pan, że prowadzę książęce życie, ale w porównaniu do pana... Polski minister podchodzi do okna:
- Widzi pan tam autostradę?
- Nie.
- No właśnie.

Milego dnia
 
Dzień dobry :-)

Aneta, kuruj się, bo trochę niefajnie chorować, kiedy taka piękna pogoda :-) Idziecie jutro do szkoły?

Ania, lekko przesadzili... W takich wypadkach nie powinni brać dodatkowej kasy. Ale nie ma co myśleć. Młody najważniejszy :-)

Karola, fajnie Wam z tą plażą pod bokiem :-) My się wybrać nie możemy, chociaż mamy 5 minut samochodem.

Ina dzisiaj w przedszkolu, wiec u mnie jak co czwartek odgruzowywanie i mega prasowanie ;-) A głowa mi pęka, wiec nie wiem ile uda mi się zdziałać...
 
Witam
I od razu wklejam temat który mnie bardzo bulwersuje i szokuje:no::szok:
Jak przeprowadzić aborcję? Dowiesz się z reklamy - Najważniejsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 20.05.2010

Biedne nienarodzone dzieci:no::-(
Karola ja nie czytam tego nawet bo ja sie nei chce denerwowac ...bo ja jestem baaardzo przeciwko wiec...odrazu bym wsyztsko wokol rozniosla ze zlosci...u mojego m. w pracy jest pewnein polak ktory kaze swoej usunac ciaze i ona na to idzie...wiec mnei malao nie trafia..ba jeszcze mu w nl do tego zabiegu doplaca...
 
reklama
Do góry